HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Zarafetin doğal, yalın ve sade tanımları

Seramiksan, gerçek ahşap ve beton dokularını seramik şıklığıyla mekanlara taşıyor. Digital teknolojiyle ahşabın tüm güzelliği ve sıcaklığını seramiğe yansıtan marka, aynı zamanda Betostone serisi ile de betonun doğal dokusunun etkileyici gücünü iç dekorasyon ile tanıştırıyor. 

Seramiksan---Antikwood-3

Son yılların seramik trendi ahşap efektli yer ve duvar karoları Seramiksan’ın teknoloji ve tasarım farkıyla Antik Wood ve Vintage serileriyle mekanlara taşınıyor. Antik Wood ve Vintage serileri özel doku efekti sayesinde hiçbir ağaca zarar vermeden yaşam alanlarında kusursuz ahşap etkisi yaratma imkanı sunuyor. Banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen ahşap dokulu yer ve duvar karoları mat ve parlak olarak üretiliyor. Rektifiyeli olarak üretilen Antik Wood serisinin ceviz ve akçaağaç, Vintage serisinin ise bej ve color mix renk seçenekleri bulunuyor.

Betostone

Markanın yine digital baskı teknolojisiyle mekanlara taşıdığı serilerden biri de Betostone… Kaplama sektöründe son trendlerden olan brüt beton görüntüsü, bu serinin temel çıkış noktasını oluşturuyor. Mat ve doğal bir görünümü tercih edenler için geliştirilen serinin betona göre çok daha estetik oluşu, tasarımın ustalıkla seramiğe yansıtılması, temizlik ve pratikliği gibi ayrıcalıkları bulunuyor. Betonun doğal rengiyle birlikte desenlerinin bir sanatçı titizliğiyle seramiğe işlendiği Betostone Block ile de tasarım bütünlüğü sağlanıyor. Seri; banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde ve balkon, teras gibi açık alanların yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor. Mat yüzeyli ürün, 60×60 cm ebatında, gri ve antrasit renk seçenekleri ile sunulmuş.

Seramiksan-VİNTAGE

Zarafetin doğal, yalın ve sade tanımları