HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yeni bir koleksiyon, yeni bir heyecan

Dünyaca ünlü tasarım mobilya zinciri BoConcept; 2015 koleksiyonunu tasarım severler ile buluşturmaya hazır. “Bu bir konsept” başlığı altında mobilya ve aksesuarlardan birçok seçenek sunan marka, tamamen uyumlu yeni koleksiyonu ile Sonbahar’ı kutluyor. Modellerde rahatlık şıklıkla birleştirilmiş. Yeni koleksiyonda ahşap, deri, bakır, pirinç ve mavinin tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor.

+1

Ayrıcalıklı mekanlar yaratma konusunda oldukça iddialı markalardan biri olan BoConcept; 2015 yılı için hazırladığı geniş koleksiyonunu vitrinlerine taşımaya başladı. Modern ve özgün çizgileri çıkış noktası olarak alan yeni sunumlarda farklı malzemelerin çağdaş formlarla buluşturulduğu özenli dokunuşlar ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yer alan Osaka kanepe de bu yaklaşımların izlerini taşıyan çalışmalardan biri. Modelin mükemmel bir ergonomik yapısı var. Her ayrıntının birleşmesiyle birlikte rahat ama bir o kadar şık görünüyor. Ürün için büyük bir odaya ihtiyaç duyulmuyor. Kanepeyi BoConcept’in birçok renkten oluşan kumaş, deri ve kadife kılıf seçeneklerinden biri ile kişiselleştirmek mümkün oluyor. Koleksiyonda sıcak ahşap, cam, metal ve deri kumaştan oluşan parçalar ile modern çağın yaşam tarzına klasik izler de taşımayı başaran bir zarafet katılmış. Özel malzemelerden yapılan minderler, şamdanlar, cam kaseler ve vazolar, mobilyaları tamamlayıcı en şık alternatifler arasında yer alıyor.

3

Klasik güzellik
Yemek odası için şık tasarımlar yapan BoConcept yeni koleksiyonun da ürünlerine farklılık katmaya devam ediyor. Milano masa, düz çizgiler ve mat beyaz lakeden oluşuyor. Bu uzatılabilir yemek masası geçtiğimiz dönemlerde dünya çapında bir başarı sağladı ve şimdi sanatsal ifadelere sahip yeni kıvrımlı Adelaide yemek sandalyesi ile bu başarısını perçinleniyor.

2

Şık ve yumuşak sandalye
Koleksiyondaki yeni Boston sandalye, oturma odasında uzun ve ince tasarımıyla yerini alıyor. BoConcept tasarımcısı Henrik Pedersen yeni ikonik sandalye tasarımını oluştururken ilham kaynağını yastık gibi yumuşak nesnelerden almış. Model şık hatlarını korurken yumuşaklığıyla da büyük rahatlık sağlıyor.. Ürün için 100’den fazla farklı kumaş ve deri seçeneği bulunuyor. Müdavimleri için Boston Puf da koleksiyona eklenmiş.

Yeni bir koleksiyon, yeni bir heyecan