HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yaz’a özel yıkama alışkanlıkları

Mevsimlerin karakterleri, kullanım ihtiyaçlarımız nedeniyle teknolojiyi de şekillendiriyor. Yaz aylarında sıcaklıkların ve nemin artması, günlük giysilerin temizliği konusunda yeni, kolay ve hızlı çözümler gerektiriyor. Bu ihtiyaçları doğru belirleyen markaların geliştirdiği modeller sayesinde, teknoloji de artık mevsimsel değişimlerle uyumlu bir hal aldı.

Çok sevdiğiniz bir giysiyi Yaz aylarında da iki gün üst üste giymek istediğiniz oldu mu? Gün içinde sıcaklığın getirdiği olumsuzluklara rağmen bunu başarmak çok kolay değil. Ya da doğa ile iç içe geçirilen zamanlar artmışken yürüyüş, tırmanma, bisiklet gibi birçok spor dalından birini seçtiniz ve spor giysileriniz
kirlendi diyelim.

En uygun şekilde temizlenmesi için illa kuru temizlemeye mi göndermeniz gerekir? Ev yaşamı için teknoloji üreten markalar, yaz aylarında işlevselliği daha da artan gelişmiş program seçenekleriyle, yeni tasarımlarını daha fonksiyonel ve pratik hale getiriyor. Sunulan çözümler arasında yukarıdaki soruların da yanıtlarını bulmak mümkün.

+beko-camasir
Beko’dan havalı kurutma teknolojisi
+bosch-camasir
Bosch bebeğinizi de koruyor
+indesit
Indesit’ten ikisi bir arada
+Miele-W1-Camasır-Bakım-Serisi
Miele’den yeni bir seri
+profilo
Profilo’dan hızlı ve hijyenik
+Siemens_KurutmaMakinesi
Siemens, kurutma derdini ortadan kaldırıyor
Yaz’a özel yıkama alışkanlıkları