HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yatak odasında Akdeniz esintisi

Kullanışlı ve modern tasarımları ile adından söz ettiren Tuna Ev, ürün yelpazesini Akdeniz esintileri taşıyan Kleo yatak odası takımı ile genişletiyor. Model; fonksiyonel kullanımının yanı sıra zarif çizgisi ve tasarımda tercih edilen ahşap detayları ile evlere Akdeniz sıcaklığını getirmeyi amaçlıyor.

+TUNA-EV-KLEO-YATAK-ODASI-TAKIMI

Kleo yatak odası takımı, ihtiyaca göre belirlenebilen modüler yapısı ile modern bir yatak odasının tüm detaylarını barındırıyor. Yatak odalarında ihtiyaç duyulan hafif ve aydınlık atmosferi kolaylıkla yaratmaya olanak veren tasarım, kullanım kolaylıkları ile dekorasyonda son trendleri de evlere taşıyor.

TUNA-EV-KLEO-SIFONYER

TUNA-EV-KLEO-KOMODIN-670-TL

Ergonomik özellikleri ile dikkat çeken Kleo, zarif şifoniyer ve komodin seçenekleri ile bir yatak odasında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri biraraya getiriyor. Kullanışlı ve geniş şifoniyeri yatak odalarında kullanılan tüm eşyaları belli bir düzen ile yerleştirebilmek için uygun bölümler oluşturuyor. Modern tasarım, formu ve bu formda ahşabın üstlendiği rol ile de samimi ve içten bir çizgiye sahip.

Yatak odasında Akdeniz esintisi