HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tepe Home bahçeyi yorumluyor

Tepe Home

Evleri şık ve estetik tasarımlarla donatan, salondan banyoya, mutfaktan yatak odasına dek her alanda kendine özgü çizgisi ile dikkatleri üzerinde toplayan Tepe Home, İlkbahar/Yaz sezonu ile birlikte dış mekanları da ayrıcalıklı bir tasarım anlayışı ile buluşturmaya başladı. Aksesuarlardan mobilyalara dek geniş bir yelpaze sunan koleksiyondan, oturma ve yemek alanlarına yönelik birkaç çalışmayı sayfalarımıza taşıdık.

Oturma Grupları

5700838_1Koltuk ve kanepe formlarından tekil ürün ve sandalye çeşitlemelerine dek birçok modülü, formlarına farklı dokular katarak dış mekan kullanımına uygun hale getiren Tepe Home; konforlu ve uzun süreli oturumlar için beklentileri yanıtlayacak çözümleri biraraya getiriyor. Oluşturulan takımlarda kanepe ve tekli koltuklara eşlik eden orta sehpalar da yer alıyor. Köşe kanepe formunda tasarlanan modelleri, aynı zamanda sehpa olarak da kullanılabilen puflar tamamlıyor. Oturma üniteleri; değişik malzemelerden üretilen ve bireysel ihtiyaçlara göre çeşitlendirilebilecek bir yapıda karşımıza çıkıyor. Seçilen renkler ise doğallığın yansımaları olarak belirginleşiyor. Ürünler, yüksek kalite standartları ile uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.

Yemek Grupları

5700857

5700840Geniş ya da az sayıda katılımcı ile gerçekleşecek dış mekan yemek saatlerini konforlu bir platformda yapılandırmayı hedefleyen Tepe Home; klasik sandalyeden kollu geniş sandalyelere dek birçok seçenek oluşturmuş. Masa gruplarında da kare, dikdörtgen ağırlığına rastlanıyor. Yuvarlak ve oval masalar için de tatmin edici bir çeşitlilik yakalanmış. Doğal malzemelerle yapılandırılan koleksiyonlarda rahatlık ve kolay kullanım gibi unsurlar ön planda tutulmuş. Modüllerin hafif ve kaliteli yapısı, dış mekan kullanımında önemli avantajlar sağlıyor. Modellerde kullanılan minderler de ana modüller gibi dış mekan etkilerine karşı dayanıklı ve uzun ömürlü…

Tepe Home bahçeyi yorumluyor