HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Teknolojik Rahatlık…

Kilim Mobilya, teknolojiyi ürünlerine kodlayarak yaşam alanlarına tasarımın yanı sıra fonksiyonelliği de getiriyor. Hybrid teknolojisine sahip Alya Koltuk Takımı, mükemmel esnekliğini omurganın doğal duruşunu desteklemesiyle kanıtlıyor. Üzerinde bulunan hava delikleri sayesinde ideal vücut ısısını yakalayıp daha az terlemeye yardımcı oluyor.

Alya Koltuk Takımı’nda kullandığı Hybridtechnology ile teknolojiye olan bakış açısını kanıtlayan Kilim, hibrid ürünlerinde bulunan hava delikleri sayesinde ideal vücut ısınızı yakalamanıza ve daha az terlemenize yardımcı oluyor. Öte yandan bu teknoloji sayesinde nem aktarımına yardımcı olan ve bu sayede küf ve toz partiküllerinin artmamasını amaçlayan Alya Koltuk Takımı, mükemmel esnekliği sayesinde de omurganızın doğal duruşunu koruyarak, uygun destek ortamı oluşturuyor. Alya, oturduğunuzda ve/veya yattığınızda ağırlığı eşit seviyede dağıtarak, kullanıcısını mükemmel bir konfor ile buluşturuyor.

Kaliteli ve dayanıklı uyku ürünleriyle de adından söz ettiren Kilim, güne zinde uyanmak isteyenleri Alya Yatak-Baza-Başlık ile buluşturuyor. Farklı vücut anatomileri için omurgayı destekleyen özel yay sistemi ile orta sertlik derecesine sahip konfor sunan Alya Yatak, kullanıcısının uyku esnasında ideal uyku pozisyonunu korumayı amaçlıyor. Tasarımındaki ayrıntılarıyla zarif ve konforlu bir uyku ortamı sunmayı hedefleyen model ile Kilim, uzun ömürlü kullanım için geliştirdiği iç ve yan destek dolgu malzemeleri sayesinde de basınca bağlı yapısında bozulma, çökme ve yıpranma gibi oluşumları azaltıyor.

Teknolojik Rahatlık…