HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Tam anlamıyla “kübik”

Grohe; birbirini mükemmel şekilde tamamlayan kübik batarya ve aksesuar yelpazesini beğeniye sundu. Köşe ve kenarların uyumunun tamamen kübik hatlar çerçevesinde tasarlandığı bir banyo yaratan marka, bu bakış açısıyla minimalizm konseptine yaklaşımını da bir üst düzeye taşıyor.

+grohe2

Grohe; kübik formlu bataryalar, duş ve duş sistemleri, aksesuarlar, kumanda panelleri ve termostatik ürünlerden oluşan eksiksiz bir yelpaze ile konsept yaklaşımını sürdürüyor. Uzun süredir devam eden geometrik formlu banyo tasarım trendi, mimar ve planlamacılara, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak modern banyolar tasarlamalarında ilham veriyor.

Yeniden yorumlanan geometri
Hiçbir yuvarlak ve silindirik form bulundurmayan Eurocube batarya yelpazesi, kübik banyo tasarımında yeni standartları belirliyor. Belirgin kenarları, düz yüzeyleri ve paralel hatları, güçlü ve hassas bir el işçiliği hissi sunuyor. İster lavabo olsun ister bide, duş ya da küvet; koleksiyona özgü tasarım unsurlarına belirgin biçimde rastlanıyor. Kumanda kolu üzerindeki kare pencere, bataryanın geometrik görünümünü rahatlatarak ergonomik bir dokunuş kazandırıyor.

grohe-3

Coşkulu duş deneyimi Kare formlu Rainshower 230 Allure tepe duşu, Grohtherm Cube termostatik batarya ve Euphoria Cube Stick el duşu ile oluşan duş sistemi; bir tepe duşu ile el duşunun tüm faydalarını, maksimum konfor ve güvenlik için tek bir üründe topluyor.

Estetik mükemmeliyet, ek konforlar
Kare kumanda kolları ve uyumlu rozetler, Grohtherm Cube termostatik bataryanın ince gövdesini tamamlıyor. Küvet bataryasının ayırt edici özelliğini, gövdenin kusursuz bir uzantısı olarak şekillendirilmiş ekstra geniş çıkış ucu oluşturuyor. Batarya; küvete dalga dalga akan, görülmeye değer bir şelale bırakıyor. EasyReach duş etajeri, daha fazla konfor için hem küvet hem de duş bataryasında, şampuanlar, duş jelleri ve sabun için ekstra alan yaratıyor.

Grohtherm-Cube-2

Tam anlamıyla “kübik”