HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sürprizlerle dolu bir koleksiyon anlayışı

Ev mobilyası dendiğinde akla gelen markalar arasında yer alan Casa, 2013 koleksiyonu içinde neşeli ve keyif veren tasarımlara da yer veriyor. Markanın şık ve kaliteli çizgisini de arkasına alan bu yaklaşımın en belirgin örneği Casa Surprise adı ile beğeniye sunuldu. Oturma konforunu farklı formlarda tanımlayan bu model, markanın geniş koleksiyonunda yer alan çalışmalar arasında özel bir yere sahip. Öne çıkan bu şaşırtıcı üslubun farklı izlerini, diğer tasarımlarda da detaylarda yakalamak mümkün oluyor.

+casa-mobilya-5

casa-mobilya-4

Casa’nın rahatına düşkün olanlar için geliştirdiği birbirinden farklı koltuk seçenekleri, ev yaşamında keyifli saatler vaat ediyor. İkili ya da tekli seçenekleriyle dikkat çeken modellerden biri olan Surprise; evinde vakit geçirmeyi sevenler için konforlu ve eğlenceli alanlar oluşturmayı başaran tasarımlardan sadece biri…

casa-mobilya-2

Model, alt kısmında yer alan raylı sistemiyle farklı formlara girebiliyor. İster tek kişilik ister çift kişilik olarak kullanılabilen koltuk, açılır kapanır tasarımıyla da şaşırtıcı bir işlevsellik sunuyor. Modelde birçok renk seçeneği bulunuyor.

Casa_stilllife_025-(Custom)

Markanın diğer tasarımları da zarif ve detaycı kimlikleri ile öne çıkıyor. Farklı minder yuvası uygulaması ile dikkat çeken bu tasarım, kumaş ve renk seçimi ile de iddialı.

HITÖLLSITÖDE-KO¦êST©E-KANEPE

Hareketli sırt kısımları, köşe kanepeleri daha işlevsel kılıyor.

ICON-KANEPE-(3)

Sadeliğin etkileyici yönleri, yalın formlarda ön plana çıkarılmış.

TWIN-KOLTUK-(2)

Tekli koltuk seçenekleri hemen her beğeniye seslenebilecek kadar çeşitli.

Sürprizlerle dolu bir koleksiyon anlayışı