HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sıradışı ve zarif mekanlar

Seramik karolar, ev içinde dikkat çekici alanlar yaratmak konusunda oldukça iddialı bir tasarım yelpazesi sunuyor. Bu alanda güçlü isimlerden biri olan NG Kütahya Seramik; son zamanların ses getiren koleksiyonlarından biri olan Origitile’da yer alan Defne ve Prestige serileri ile dikkat çekiyor. Bu seriler renkleri ve özellikleriyle yaşam alanlarına sıradışı ve zarif detaylar kazandırmayı amaçlıyor.

Zamanın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz alanların dekorasyonunda tercih ettiğiniz detaylar, tarzınıza dair ipuçları veriyor. Renkleri ve dokularıyla evinize farklı atmosferler kazandırmanıza yardımcı olacak seramik karolar, birçok anlamda yaşadığınız mekanları zenginleştirmenize yardımcı olacak unsurlar içeriyor. Bu ürün ile tarzınızı sıradışı bir şekilde evinize yansıtmanız mümkün oluyor.

Geniş ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini eklemeyi sürdüren NG Kütahya Seramik; doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan koleksiyonu Origitile ile seçkin beğenileri yanıtlamayı sürdürüyor. Bu özel koleksiyonda yer alan Defne ve Prestige serileri, öne çıkan çalışmalar arasında.

Akdeniz sahillerinin güzel dokusu evinizde…

Defne serisi, Akdeniz sahillerinin güzel dokusunu iç dekorasyon ile buluşturuyor. 75×30 cm ölçüsüyle ilgi çeken tasarımda bone, beyaz ve vizon renkler üzerinde durulmuş. Seri, farklı tarzlara alternatifler sunmayı başarıyor.

Prestijli mekânlar…

Origitile Koleksiyonu’nda yer alan bir başka seri de Prestige. 75×30 cm ebadındaki yeni seri, göz alıcı bir stil ile mekanlara yaklaşıyor. Beyaz renkli dekoru ve fonuyla zarif çizgilere sahip olan Prestige; kullanıcısının yaşadığı alanı bireyselleştirme çabalarına da destek veriyor.

Sıradışı ve zarif mekanlar