HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sıcak ve zarif bir Bellona konsepti

İç dekorasyonda kendi özgün tarzı ile tüketicisine seslenen Bellona; konsept yaklaşımlarına bir yenisini daha ekledi ve Pablo modelini vitrinlerine taşıdı. Ahşabın sıcak ve çekici yapısını özenle seçilen renklerde kumaş ve deri ile tamamlayan konsept; günümüz modern hayat tarzına sesleniyor, kentli bir yaşam alanı için beklentileri yanıtlıyor.

PABLO-KOLTUK-TKM-001

Pablo; soft ve pastel tonları ile salonlarda sakin, ferah ve huzurlu bir atmosfer oluşturmak isteyenler için geliştirilmiş. Modelin kanepeleri ve tekli koltuklarında; ana gövde ve sırt kısmı deri, minderler kumaş, ayaklar ise ahşap olarak tasarlanmış. Yüksek bir oturma konforu sunan model, yerden yüksekliği ve kırlent çeşitliliği gibi detayları ile de beğeni topluyor.

PABLO-YEMEK-ODASI-001

Modelin yemek odası çalışmasında da aynı sadeliğin devamı gözlemleniyor. Rahat ve geniş bir alana sahip masayı oldukça şık sandalyeler tamamlıyor. Kapaklı ve çekmeceli yapısı ile öne çıkan konsol, genel konsepti bütünleyen bir tasarım anlayışı ile çalışılmış. İşlevsel olarak da oldukça iddialı… Vitrin ise şeffaf camları ile mekanda sergilenmesi istenen objeler için korunaklı bir alan yaratıyor.

PABLO-YATAK-ODASI-001

Pablo’nun yatak odası takımı da oldukça şık ve gösterişli bir sadeliğin izlerini taşıyor. Mekanın merkezi haline gelen gardırop, farklı estetik yapısı sayesinde etkileyici bir ambiyans elde edilmesine olanak veriyor. Sürgü kapaklı model, oldukça geniş bir iç hacim de sunuyor. Komodin, şifoniyer, aynalı tuvalet masası gibi modüller, yatak odası için arzulanan saklama alanlarına alternatifler üretiyor. Karyola ise zarif başlığı ile konseptin tüm ana unsurlarını gözler önüne seriyor.

Sıcak ve zarif bir Bellona konsepti