HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Seramik ile evinizi güzelleştirin

VitrA Karo Seramik tarafından evlerle buluşturulan Millenium karoları, günümüz insanına modern çağın yeni yorumları ile ulaşıyor. Son yıllarda hayatımıza giren her şeyi yönlendiren moda ve trendler, markanın bu özel serisinde özgün bir yorumla karşımıza çıkıyor.
eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-5

Evlerinde modern tarzı sevenler VitrA Karo Seramik tarafından tasarlanan Millenium karoları, doğal renkleriyle öne çıkıyor ve bulunduğu mekanı kavrayan, tanımlayan güçlü bir estetik kurgu sunuyor. Sydney şehrinden esinlenilerek tasarlanan Millenium serisi, yumuşak renkleri ultra modern çizgilerle harmanlayarak, mekânlara farklı bir tarz katıyor. Mat karoları altın ve platin kaplı bordürlerle kombinleyen seri, sadelik ve şıklığı da birarada sunuyor.

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-1

Serinin bu ayrıcalıklı etkiyi yaratmak için kullandığı renkler arasında vizon, antrasit, beyaz ve kahve bulunuyor. Serinin 3D dekorları, dokunulduğunda doğallığı hissettirmeyi başaran yüzeylerle hayata geçirilmiş. Evin en geniş yüzölçümüne sahip olan duvarları etkileyici görüntüsü ile iç dekorasyonun baş köşesine taşıyan seri; yaşam alanlarını yeniden tanımlamak ve özgün evler yaratmak beklentisinde olanlar için ideal seçenekler oluşturuyor.

eczacibasi-yapi-urunleri-grubu-brvitra-3

Seramik ile evinizi güzelleştirin