HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Seramiğin sıradışı dünyası

Seramik sektörünün öncü markaları arasında bulunan Bien, iç dekorasyonda yaratıcı, farklı ve ayrıcalıklı tasarımları ile yeni dünyalar oluşturmaya devam ediyor. Markanın güçlü çalışmaları, mekan düzenlemelerinde yeni ufuklar açmayı hedeflerken, aynı zamanda uzun ömürlü, sağlıklı ve seçkin bir yaşam alanı da oluşturmayı başarıyor.

+carpet-ve-picasso

Kilim desenleri de Picasso etkileri de seramikte can buluyor

Bien; kilim yerine tercih edilebilecek Carpet serisini meraklıları ile buluşturuyor. Özellikle sıcak bölgeler ve yerden ısıtmalı evler için ideal olan Carpet serisi, halı tozlarına alerjisi olup ev dekorasyonunda halı şıklığından vazgeçemeyenler için yeni bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Seri; birçok farklı desende döşenebilecek şekilde ayrıca mavi ve kahverengi renk seçenekleriyle sunuluyor. İç ve dış alanlarda da kullanım imkânı sunan tasarımlar 50×50 cm ebatlarında, dijital ve mat olarak üretiliyor.

carpet-2

Markanın bir başka serisi olan Picasso da iç ya da dış mekan gözetmeksizin banyodan mutfağa, ofisten sosyal alanlara dek her yerde kullanılabiliyor. Ahşap havası veren görünümüyle oldukça kullanışlı olan Picasso, temizlenmesi kolay özelliğiyle hem duvarda hem de yerde kullanılabiliyor. 14,5×60 cm ebatlarında mavi ve vizon renklerinde üretilen Picasso serisi, Carpet serisi ile kombine edildiğinde oldukça etkileyici mekanlar oluşturuyor.

Banyoda Lotus ayrıcalığı

Bien’in bir başka özel çalışması da Lotus serisi ile karşımıza çıkıyor. Sadeliğiyle ilhamını Lotus çiçeğinden alan model, çeşitli tasarım ödüllerine de sahip. Yağmur ormanlarının büyüleyici iklimini banyolara taşımayı hedefleyen Lotus; 3 farklı formda lavabo, farklı şekillerde tasarlanan 2 klozet, küvet ve estetik tavan armatürüyle birlikte toplam 7 parçadan oluşuyor.

Lotus_a3

Ofislere çağdaş bir çözüm: Belgium Stone

Bien; ofis çözümlerinde de evlerde olduğu kadar çeşitli ve zarif bir seçenek yelpazesi sunuyor. Bunlardan biri olan Belgium Stone; modern objelerle Country tarzını biraraya getiriyor ve açık renklerle koyu renkler arasında kontrast sağlayan bir zarafet sunuyor. Model ayrıca, orta derece koyu renklerle ahşap mobilyaların kullanıldığı ortamlar için de şık ve elit bir ortam hazırlamayı başarıyor.

Belgium-stone

Seramiğin sıradışı dünyası