HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salona işlev ve konfor katan koltuklar

Bir salonun sunacağı fonksiyonellik ve rahatlık düzeyini belirleyen en önemli unsurlardan biri de koltuklar. Günümüzde metrekareleri giderek küçülen yaşam alanları, bireyleri evlerinde kalıcı, pratik ve estetik çözümler oluşturmaya itiyor. Enza Mobilya; modern çizgisi ve kalitesi ile salonları daha özel ve daha yaşanılır mekanlar haline getirmeye devam ediyor. Markanın geniş koltuk koleksiyonundan seçtiğimiz tasarımlar, günümüz tüketicisinin tüm beklentilerine yanıt verecek formlarda şekillendirilmiş.

Born
Geniş ve kübik formu ile modern bir tasarıma sahip olan Born’da oturma alanı ve gövdede tek renk uygulaması ile bütünlük sağlanmış. Zengin kırlent çeşitleri ile oturma konforunu da estetik görünümü de üst seviyelere taşıyor. Modelin yatak olabilme özelliği bulunuyor.

Clara
Tay tüyü ve deri kombinasyonu ile beğeniye sunulan Clara ahşap ayakları ile şıklığını tamamlıyor. Kol kısmındaki deride yakalanan ahşap görünümü de konsepti destekliyor. Sunduğu geniş sandık alanı kullanıcısına ek depolama alanları yaratıyor. Modelde yer alan zero-wall mekanizması ile kolayca geniş bir yatak elde etmek mümkün oluyor.

Beatrice
Geniş kumaş ve renk zenginliği sunan Beatrice’in kol ve gövdesi üzerinde uygulanan modern görünüme sahip biye çalışması dikkat çekiyor. Kompakt yapısına rağmen geniş ve konforlu bir oturma alanı sunan model sandıklı olarak çalışılmış ve yatak olma özelliği ile misafirlere de ayrıcalıklı bir rahatlık sunuyor.

Doris
Temizliği kolaylaştıran yüksek ayaklı formu, sandıklı gövdesi ve zero-wall sistemi ile pratik biçimde yatak pozisyonu alabilmesi; Doris’i ideal koltuklar arasına rahatlıkla sokuyor. Farklı renklerde çeşitli döşeme seçenekleri de sunan model, kırlentleri ile de beğeni topluyor.

Kanyon
Tay tüyü kumaşın keyif veren dokunma duyusunu mekanlara taşıyan Kanyon’da farklı form, ebat ve desenlerde kırlentler kullanılmış. Kumaş ve renk konusunda kullanıcısına geniş bir yelpaze sunuyor. Ürünün hem yatak olabilme hem de sandık özelliği bulunuyor.

Taylor
Özellikle dar alanlar için etkin ve konforlu bir seçenek oluşturan Taylor, çağdaş stildeki geniş kapitoneli yapısı ile dikkatleri üzerinde topluyor. Model kolayca yatak formunu alabiliyor ve sandık kullanımına olanak veriyor. Kolsuz çalışılması ve sabit olmayan sırt minderleri kullanım esnekliği açısından da rahatlık sağlıyor.

Loresima
Farklı boyut ve desenlerde kırlentler ile estetik gücü artırılan Loresima koltuk, rahat ve dinlendirici bir oturma alanına sahip. Sırt ve kol kısımlarında yakalanan kavisli form, modelin şıklığına katkı yapıyor. Ürünün hem yatak olabilme hem de sandık özelliği bulunuyor.

Matt
Tasarımda modern ve klasik çizgileri başarıyla biraraya getiren Matt, sergilediği bu sentez form ile ahşabın sıcaklığını farklı bir zarafet ile mekana taşıyabiliyor. Özellikle kol çerçevelerinde kendisini hissettiren ahşap kullanımı, yine kol kısımlarında hayata geçirilen kapitoneli sunum ile tamamlanıyor. Ürünün yataklı alternatifi de bulunuyor.

Salona işlev ve konfor katan koltuklar