HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Pazar keyfini her güne yayan bir tasarım

Duvar kağıtları, ev dekorasyonu içinde sergiledikleri güçlü fon kimlikleri ile mekanı baştan aşağı değiştirme ve odaklandığı kavram ne ise onunla bütünleştirme yeteneğine sahip. Bu etkileyici yeteneği tasarım ile buluşturan markalardan biri olan Rasch; koleksiyonuna eklediği Lazy Sunday modeli ile evlerde Pazar gününün keyfini ve huzurunu tüm zamanlara yaymayı planlıyor.

Rasch-marka-duvar-kagidi_Lazy-Sunday-koleksiyonu_1-rulo-(5m2)-44-Euro-+-KDV_HannaHome_stillife3

Uzun süren keyif uykuları, elinizin uzanabileceği iyi bir kitap ve burnunuzun ucunu gıdıklayan güneşin ilk ışıkları… Rahatlık ve ev keyfinin en güzel anlarını yaşatan Pazar sabahlarından daha güzel ne olabilir ki? Güne geç bir kahvaltıyla ya da erkenden taze sıkılmış bir meyve suyu ile başlamanın tatları başka başka… İsterseniz balkonunuzda ya da bahçenizde temiz havayı içinize çekerek zindeleşmek, isterseniz TV karşısında dilediğiniz gibi bir film keyfi yaşamak… Bunların hepsi, Pazar gününün hayata kattıkları arasında yer alıyor.

+marka-duvar-kagidi_Lazy-Sunday-koleksiyonu_1-rulo-(5m2)-44-Euro-+-KDV_HannaHome_stillife4

HannaHome’un Türkiye temsilcisi olduğu Rasch markasının Pazar günlerinden ilham alarak tasarladığı yeni koleksiyonu Lazy Sunday, evlerde rahatlık hissini yansıtan duvar kağıdı seçenekleri ile tüm bu Pazar ritüellerini çıkış noktası olarak alabiliyor.

Rasch-marka-duvar-kagidi_Lazy-Sunday-koleksiyonu_1-rulo-(5m2)-44-Euro-+-KDV_HannaHome_stillife2

Fransız rüstik stili ve modern vintage tarzı harmanlayan Lazy Sunday koleksiyonunda toiles du jour, çiçeksi ve ekoselere uzanan desen çeşitlerinin yanı sıra bu desenlerle uyumlu olarak çizgili ve ahşap görünümlü kombin duvar kağıtları da sunuluyor. Samimi ve sıcacık hisler uyandıran Lazy Sunday; yaratılacak birçok farklı kombinasyon sayesinde, evlerde geçirilecek her günün Pazar gününün özelliklerini yansıtmasını sağlıyor.

Rasch-marka-duvar-kagidi_Lazy-Sunday-koleksiyonu_1-rulo-(5m2)-44-Euro-+-KDV_HannaHome_stillife1

Pazar keyfini her güne yayan bir tasarım