HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Parke ile hayat bulan mekanlar

Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları 2018 yılına üç yeni seri ile girdi. Stone, Deluxe ve Elite serileri yılın trendlerini mekanlara taşırken, doğanın sade ve zarif dokusunu güçlü çizgilerle dekorasyonda yaşatıyor. Modern alanların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday üç seri; kalitesi, aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılığı ile de ön plana çıkıyor.

Stone

Tüketiciye 30 yıl garanti süresi sunan Stone serisi hijyen plus özelliği ile dikkat çekiyor. Bu özellik sayesinde bakteri barındırmayan seri, ahşabın doğallığı ve taşın dokusundan ilham alıyor. Doğanın uyumunu yaşam alanlarına taşıyan bu ikili, yenilikçi karakteriyle sıra dışı tasarımlara esin kaynağı olabiliyor. Türkiye’de ilk ve tek AC6 aşınma sınıfındaki ürün, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. Özellikle de trafiği yüksek alanlar için önerilen seri, 8 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak kullanıma sunuluyor.

Elite

Değişim çağından esinlenerek tasarlanan Elite serisi, mekanları da bu değişime hazırlıyor. Her ortamda gözle görünür değişimler yaratabilecek etkiye sahip olan seri, 12 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak sunuluyor. AC4 aşınma seviyesi ile hem ev hem de ofis ve mağaza gibi gezinimi yüksek alanlara yönelik tasarlanan seri, 15 yıl garanti süresi veriyor.

Deluxe

Deluxe serisi, 8 mm kalınlığı ile kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor. Sahip olduğu renk ve doku çeşitliliğiyle seçici davrananlara yönelik kombinasyonlar yaratan seri, şıklık ve estetiği modern çizgilerle buluşturuyor. Lüks yaşamdan ilham alan Deluxe, yaşam alanlarına özgün bir çözüm önerisi sunuyor. Fazla kullanıma ve zorlanmaya dayanıklı seri, AC4 aşınma seviyesine sahip.

Parke ile hayat bulan mekanlar