HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Okyanusun kokusu yaşam alanınızda

Riviera Maison’un yeni Breton Basic temalı koleksiyonu sizi Fransa kuzeybatısında yer alan Brittany bölgesindeki engebeli kıyıların, fırtınalı denizlerin muhteşem manzarasına götürmeyi amaçlıyor. Marine temalı olarak hazırlanan koleksiyon; okyanusun gizemli, çekici ve özgür karakterini kendisine çıkış noktası olarak seçmiş.

Riviera-Maison_SS14_DB_301013_14955

Küçük bir liman hayal edin! Deniz kenarında yol alırken ufukta güzel bir yelkenli görebilir, balıkçıları bu eşsiz manzarada balık tutarken yakalayabilirsiniz. Kısa bir zaman sonra denizciler karaya çıkar ve sahildeki kafeye gidip kumsala karşı kahvelerini yudumlarken, keyifli dakikaların da tadını çıkarmaya başlarlar. İlkbahar 2014 sezonunda Riviera Maison koleksiyonu, sahil yaşantısının bu cesur canlılığından ilham alıyor ve evlerde doğal bir ortam hissi yaratıyor.

Breton Basic koleksiyonunun içinde yer alan mobilya ve aksesuarlar alışılmışlıktan uzak, rahat formlarıyla dikkat çekiyor. Modeller yıpratılmış ahşap, halat ve denizciliği çağrıştıran güçlü materyallerden oluşuyor. Breton şeridi olarak bilinen çizgiler ise tekstil grubunun önemli bir parçası.

Okyanusun kokusu yaşam alanınızda