HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Modası asla geçmiyor: Deri

+MG_0062mk-copy

Derinin iç mekan kullanımında katettiği mesafe gerçekten şaşırtıcı. Bir süre öncesine dek evlerde sık rastlamadığımız, ağırlıklı olarak ofislerde gördüğümüz deri döşemeli oturma üniteleri; güçlü markaların tasarım dünyası ile yaptığı çalışmalarla ev yaşamının da önemli bir yapıtaşı haline geldi. Bu markalardan biri olan Mudo Concept’in Sonbahar koleksiyonundan birkaç modeli sayfalarımıza taşıdık.

MG_2916

Derinin özellikle renk seçeneklerinin artması ile birlikte, farklı materyallerle, örneğin ahşap, metal, cam gibi ürünlerle gösterdiği uyum da aynı oranda gelişme gösterdi. Mudo Concept’in koleksiyonunda karşılaştığımız çalışmalar, bu uyumun da altını çizecek bir stil ile karşımıza çıkarken, aynı zamanda çok çeşitli formlar ile de zenginleştirilmiş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

MG_1448k1

MG_6017kx

Gerek klasik gerekse modern akımların ana unsurları ile barışık bir karakter sergileyen deri, özellikle kanepelerde kendisini gösteriyor. Mudo Concept koleksiyonunda yer alan tasarımlar; geniş oturma alanları, konfor ve işlevselliği biraraya getiriyor. Modellerin kurgusunda yakalanan güçlülük ve azamet duygusu, derinin kullanımı ile daha da baskın bir şekilde mekana aktarılabiliyor.

1065120

Modası asla geçmiyor: Deri