HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mermerin aydınlık dokusuna yolculuk

Uluslararası duvar ve zemin kaplama sektörünün öncü markalarını Türkiye’de başarıyla temsil eden kibrID MATERIAL, Luminose serisi duvar kaplamalarıyla iç mekanlara ışığın büyüleyici etkisini taşıyor. İtalyan Lithos Design tarafından üretilen Luminose serisi, ışığın tasarımı yönlendirdiği üç boyutlu mermer kaplama modellerinden oluşan yeni bir ürün konfigürasyonu sunuyor.

+Lithos-D._PIETRE-LUMINOSE---polare_1

Mermerin yarı saydam bölümlerine uygulanan aydınlatma tekniklerinin üç boyutlu sofistike bir tasarıma dönüştüğü Luminose; Alcor, Antares, Mizar, Naos, Polare, Rigel, Sirio ve Vega adlı sekiz ayrı modelden oluşuyor. Işık tasarımının tüm yüzeylere yayılmasıyla mermerin kalınlığı ve kesimindeki eğilimlerin ortaya çıktığı seride, doğallığa nüfuz eden ışık,taşın içinden geçerek mermerin cezbedici ve gizli ruhunu iç mekanlara yansıtıyor. Doğal görünümünün belirginleştirilmesiyle iç katmanlarının uyumu ve çevresine verdiği yumuşak ışık, mermerin beklenmedik renkler sergileyerek özel bir kişilik edinmesini sağlıyor.

Lithos-D._PIETRE-LUMINOSE---alcor_1

Luminose serisinde her doku çok amaçlı bir görsellik sergiliyor. Işık ve arka aydınlatmanın birleşimiyle mükemmel bir görüntü oluşturan seri, arka aydınlatma olmasa bile iç mekan dekorasyonlarına güçlü bir etki veriyor. Her modülün normal bakımını kolay hale getiren floresan ve led aydınlatmalardan oluşan ışık kaynakları, arka aydınlatmanın üniform bir şekilde dağılmasıyla estetik bir görünüm sunuyor.Lithos-D._PIETRE-LUMINOSE---antares_1 Lithos-D._PIETRE-LUMINOSE---antares_sl_lit

Mermerin aydınlık dokusuna yolculuk