HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mekanlar seramikle farklı

İç dekorasyonun önemli bir parçası haline gelen seramik, estetik açıdan da yaşanan yerleri sıradışı bir güzellik ile buluşturabiliyor. Son yılların dikkat çeken koleksiyonlarından birine imza atan Bien, bu anlamda oldukça güçlü bir kimliğe sahip. Markanın şık tasarımları arasından seçtiğimiz modeller, bireyi kendi evinde özel ve farklı hissettirmeyi başarıyor.

Picasso ve Carpet:
Yatak odasından salona, çocuk odalarından bahçelere kadar pek çok mekânda kullanılabilecek tarzda seramik ürünler geliştiren Bien, kilim yerine tercih edilebilecek Carpet serisini meraklılarının beğenisine sunuyor. İç ya da dış mekan gözetmeksizin ister banyo, ister mutfak, ister ofis, isterseniz de sosyal alanlarda kullanılabilen Picasso serisi de bulunduğunuz ortama bambaşka ve benzersiz bir hava katıyor. 14.3×60 cm ebatlarında mavi ve vizon renklerinde üretilen Picasso serisi, Carpet serisi ile kombine edildiğinde adeta sanat eseri görünümünde mekanlar ortaya çıkıyor.

+CARPET_MAVI

Country Wood:
Markanın Country Wood serisi, Aqua rengiyle sanki banyonuzda büyük bir şelale olduğu hissini verecek kadar iddialı ve güzel bir atmosfer oluşturuyor. Serideki Turkuaz renk seçeneğini ise Country tarzını banyolarına yansıtmak isteyenlerin diğer bir tercihi olarak gücünü gösteriyor.

countrywood-(2362-x-1771)

Marmol:
Kıskandıran sadeliğiyle ilhamını Lotus Çiçeği’nden alan, Bien’in uluslararası alandaki üç ödüllü ürünü Lotus; mermere yeniden hayat veren Marmol ile birleşiyor ve ortaya gerçekten de ayrıcalıklı mekan kurguları çıkıyor. Bu şık uygulamalar, döşendiği alanda masal dünyasının güzelliklerine yer veriyor.

Marmol-ve-Lotus

Wedding Collection:
Bembeyaz bir yatak odası hayal edin. İçini kendi zevkinize göre döşediğiniz ve orada bulunduğunuz sürece huzurlu hissedeceğiniz… Duvarlar, yerler, kısacası her yanı bembeyaz bir düşü yansıtabileceğiniz bir mekan… İşte bunların hepsine Bien’in Wedding Collection serisi ile ulaşmak mümkün oluyor. 30×80 beyaz fon ve 30×80 tela dekorlardan oluşan seri, özellikle yeni evli çiftler için yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

WEDDING-COLLECTION

Mekanlar seramikle farklı