HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Lüksün zarafetle harmanlanmış hali…

Art Deco tarzının Türkiye’deki öncülerinden Art Design, Luxury Modern markasıyla sınırları zorlamaya devam ediyor. Art Design Luxury Modern’deki Marbella yatak takımı, minimal çizgileri ve metal detaylarıyla dikkat çekiyor.

Kişiye özel mobilya kavramını Türkiye’de ilk başlatan markalardan biri olan Art Design, “Tasarım Ötesi Çizgiler” mottosunu modellerine de yansıtıyor. Hem modern çizgileri hem de lüksü bir arada sevenler için koleksiyonlar oluşturan Luxury Modern ile ses getiren Art Design, yatak odalarına da yeni bir soluk getiriyor.

Marbella yatak takımında kullanılan ipek saten kumaş, cila, ayna ve kulplardaki metal, lükse yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Aynı zamanda ayna ve lake bir arada kullanılarak odaya hem sıcak hem de modern bir hava katılırken, yüksek başlıklı ve yan arka paneller ile duvarlar tek düzelikten kurtarılıyor. Tamamen kişiye özel tasarımlar sunulduğu için isteyenler, Marbella yatak takımına kendi yorumlarını da katabiliyor. Kişiye özel bu proje hizmeti için ücret talep edilmiyor.

Lüksün zarafetle harmanlanmış hali…