HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Klasik, çocuk odalarına da yakışıyor

Fatih Kıral tarafından Türkiye’de beğeniye sunulan Young America’nın My Heaven koleksiyonu, klasik tasarımın şık bir yorumla buluşturulduğu estetik bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor. Kids by Fatih Kıral sunumları içinde yer alan bu özel koleksiyon; günümüzde klasik akımın izlerini taşıyan tasarımların, çocuk ve genç odaları için de etkileyici atmosferler yaratabileceğinin zarif örneklerinden biri.

kidsbyfk_3

Koleksiyonda karyola, gardırop, şifoniyer, komodin, çalışma masası gibi ana ürünlerin tümü; genç odalarında alışılan modern tarzların dışında bir yaklaşımla ele alınmış ve zarif, etkileyici, nostaljik unsurları da barındıran detaylarla zenginleştirilen bir ambiyans elde edilmiş. Birbiri ile uyumlu renk seçenekleri sayesinde modüller arasında şık bir kontrast yakalamaya da olanak veren My Heaven; bu özelliği ile kullanıcısını özgür bırakmayı da başarıyor.

Modern ve fonksiyonel tasarımların yanı sıra yenilikçi ve estetik bir görünüme sahip olan Young America markasına ait My Heaven koleksiyonu, birbirinden farklı renk ve kullanışlı model seçenekleri ile dikkat çekiyor. Markanın klasik çizgilerle buluşturduğu modüller; sıcak ve içten bir ortam yaratıyor.

Klasik, çocuk odalarına da yakışıyor