HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kale’ye A’ Design Award’dan 2 tasarım ödülü

Bütünsel tasarım anlayışından doğan banyo koleksiyonları ile uyum ve estetiği birarada sunan Kale, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması A’ Design Award’da 2 ayrı serisiyle ödüle layık görüldü. Spirit serisi için A’ Design Silver Award, Pearl serisi için ise A’ Design Bronze Award ödülü alan marka, banyolarda yenilikçi ve özgün yaşam alanları yaratmaya odaklanıyor.

Spirit serisi ile inceliklerle donatılmış bir banyo
Banyolarda yalınlık ve estetiğin birarada olduğu modern bir dünya yaratan Kale’nin Spirit serisi; sadece1.3 cm inceliğindeki lavabosu, zarif vitrifiye, mobilya ve armatür tasarımlarıyla zarif bir banyo deneyimi sunuyor. Herkesten farklı olmak isteyen kullanıcıların beğenisini hedefleyen bu fonksiyonel seri, tüm incelikleri banyolara taşıyarak, yaşam konforunu artırıyor.

Kale-Spirit

Geçmişin izlerini taşıyan Pearl serisi ile modern banyolar
Yalın tasarım anlayışı ile şekillenen Pearl serisinin mobilya ve vitrifiye ürünleri, 1950’lerin Hollywood yaşam stilini banyolarda tekrar yaşatıyor. Geleneksel malzeme ile yüksek dayanımlı solid malzemenin birleşimi banyolarda sofistike olduğu kadar modern bir çağrışım da yaratıyor.

Kale-Pearl

Kale’ye A’ Design Award’dan 2 tasarım ödülü