HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Kadınlar Günü’nde mutfağı erkekler devralıyor

Söz konusu lezzetli yemekler ve mutfak olunca akla hemen kadınlar geliyor. Fonksiyonelliği, tasarımı ile Tresette Mutfak, algıyı değiştirip erkeklerin de artık mutfağın başrol oyuncuları olabileceğini gösteriyor.

Leziz yemekler ve aileyi bir araya toplama konusunda kuşkusuz ki kadınların eline kimse su dökemez. Peki, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, kadın egemen mutfakları erkeklere emanet edip, onlara dinlenebileceği bir gün hediye etmeye ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise yardımcınız Tresette Mutfak

Aslandağ Grubu’nun %100 yerli üretime sahip markası Tresette Mutfak, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıp konfor sağlarken, estetik değeri olan tasarımlarıyla da A plus yaşam şekli sunuyor.

Modern dokular, fonksiyonel üniteler, özgün renkler ve modeller ile yaşamdan ilham alan bir mutfak markasını sektöre kazandırdıklarını belirten Aslandağ Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aslandağ, Tresette Mutfak ile sadece kadınların değil, erkeklerin de keyifle kullanacakları bir yaşam alanıoluşturduklarını ifade ediyor. Aslandağ, “Lüks pazara hitap ettiğimiz Tresette Mutfak’ta olmazsa olmaz şu özellikleri sağlıyoruz: Beden ve el ergonomisine uygun kullanıcı dostu tasarım, enerji tasarrufu sağlayan, hareket algılayıcı aydınlatmalı led sistem teknolojisi, kapakların kalın ve dayanıklı olması, çevreye sağlık açısından uygunluğu bulunan, kanserojen madde kullanılmadığını belirten CE belgesi, 144 renk alternatifi, 70 kg taşıyacak kapasitede çekmece rayları, bluemotion teknolojisi kullanılarak geliştirilen frenli kapaklar ile üst düzeyde güvenlik ve kapak kapandığında ses çıkarmama özelliği, hava sirkülasyonu sağlayan toz tutucu özelliği ile ekstra temizlik, ithal aksesuarlar, sararmayan, dayanıklı üst yüzey, kırılmaz cam, paslanmaz çelik tezgah… Tüm bu özellikler ile hazırlanan tasarımlarımızı loft dairelerden villa tipi evlere kadar her metrekareye ve her yaşam tarzına uygun şekilde sunuyoruz” açıklamasını yapıyor.

Markanın her zevke seslenebilecek geniş koleksiyonunda Dünya Klasikleri, Elit ve Modern olmak farklı kategoriler bulunuyor. Sevdiğine romantik bir yemek hazırlamak isteyenler için, markanın mutfak modellerinden satın alanlara, ünlü Şef Yağız İzgül yemek eğitimi de veriyor.

Kadınlar Günü’nde mutfağı erkekler devralıyor