HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ideal Standard’tan lüks ve zarif bir tasarım: DEA

Dünyanın lider banyo markalarından biri olan ve 200 yıllık köklü bir geçmişe sahip Ideal Standard, yeni serisi DEA ile lüks ve zarif bir banyo için gereken vitrifiye, banyo dolabı ve akrilik küvetlerden oluşan tüm çözümleri bir arada sunuyor.

Geleceğin Banyosu

Ünlü İngiliz tasarımcı Dick Powell tarafından tasarlanan DEA; şıklığı, zarafeti, fonksiyonelliği ve teknolojisi ile tüm banyolara enerji ve hareketlilik getiriyor. Banyoda kişiye özel alanlar sunan, banyoyu yenilenme ve dinlenme için ayrıcalıklı bir mekan olarak tanımlayan seri, taşıdığı feminen çizgiler ve ergonomik tasarımı ile geleceğin banyolarını temsil ediyor. Beğeni ile karşılanan ve yoğun ilgi gören Melange serisi armatürler ile birlikte mükemmel bir uyuma sahip olan DEA, bu birliktelik ile komple bir banyo çözümüne dönüşüyor.

IDEAL-STANDARD_DEA_01

Kullanıcı Dostu Bütünsel Tasarım

Ustaca tasarlanmış geniş depolama seçenekleri ile bu konudaki tüm isteklere cevap verecek bir şekilde tasarlanmış olan DEA serisi banyo mobilyaları, özellikle son derece kullanışlı ve titizlikle bölümlendirilmiş saklama alanları ile tam bir kullanıcı dostu kimliği sergiliyor.

Farklı renk alternatifleri

Zarafeti yansıtan ince çerçeveleri ve bu yuvarlak hatlara uygun aydınlatma detayının yanı sıra, her bir parçasının tasarlanmasındaki özenle dikkatleri üzerine çeken seride pek çok renk seçeneği de mevcut. Lake tasarımlı ürünlerde gri, beyaz, antrasit, olive, açık kahverengi ve mavi kullanılırken doğal kaplamalı ürünlerde sezonun trendi olan karaçam tercih edilmiş. +IDEAL-STANDART_DEA_02

Ideal Standard’tan lüks ve zarif bir tasarım: DEA