HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Hayat kurtaran kapı…

Mutfak, banyo ve kapı sektörüne yön veren Aslandağ Grubu bünyesinde yer alan Okey Porte’ye ait “SafeEntry” modeli, Türkiye’nin yangına 60 dakika dayanımlı tek çelik kapısı olarak hayat kurtarıyor.

Markalı konut ve kentsel dönüşüm projelerine sunduğu kapı, mutfak ve banyo çözümleriyle adından söz ettiren Aslandağ Grubu, inovatif ürünleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Kuruluş; yangın gibi hayati önem taşıyan olaylarda can güvenliğini sağlamak için İtalya’nın ünlü çelik kapı markası Okey Porte’nin yangına dayanımlı kapılarını Türkiye pazarında sunuyor.

Okey Porte, son teknolojiyi kullanarak ürettiği yeni nesil güvenlik kapısı “SafeEntry” modeliyle yangına karşı 60 dakika dayanım sağlıyor. Estetiğin ön planda tutulduğu bu çelik kapı, endüstriyel görüntüden ve çeliğin soğukluğundan uzak, yalın tasarımı, özel gizli menteşe ve kilit sistemleriyle dikkat çekiyor. Kapının en önemli özelliği; tüm güvenlik sertifikalarına sahip olmasının yanı sıra EI60 yangına dayanıklılık sertifikasıyla Türkiye’de satışı yapılan tek çelik daire giriş kapısı olması. Böylece bir yangın durumunda 60 dakika boyunca yanmayarak, yangında içeride kalanlar için kaçma fırsatı sunuyor.

Hayat kurtaran kapı…