HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Geleceğin renklerinde modanın izleri

Türkiye’de, kurulduğu yıldan bu yana rengin hayata dokunan her evresine tanıklık eden Filli Boya, moda ve stil dünyasının önemli ismi Ümit Ünal ile birlikte yaşam alanlarının temel unsuru olan renk kavramını yeniden yorumladı. Filli Boya Coloration başlığı altındaki “Ümit Ünal İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri”ni açıklayan marka; yaşanmışlıklara dair yeni üslupları benimsemeye yönelik önemli bir dönüm noktası olan bu proje ile boya sektöründe yeni bir anlayışı ortaya koymayı hedefliyor.

Altı kavram ve 80 renk ile yapılandırılan koleksiyon; yaşanacak olana dair bir yolculuk niteliği de taşıyor. Farklı kimlikler, bakış açıları ve zevkler; özde sıra dışı bir bütünlük sunan koleksiyon içinde, bireyin kendisini yakalayabileceği, dışavurumunu oluşturabileceği ve sonsuz ifade seçenekleri oluşturabileceği değişkenlikler ile hareketleniyor. Filli Boya Coloration “İkibinonüç / İkibinondört Renk Eğilimleri” kataloğundaki renkler, markanın ColorExpress bayilerinden temin edilebiliyor.

Hazırlanan konseptler için “hayatın bütününden” ilham alan Filli Boya, Ümit Ünal’ın yaratıcısı olduğu ve içinde altı kavram, seksen renk barındıran bu projeyi, boya sektöründe aşılabilecek yeni bir eşik olarak yorumluyor. Uluslararası Renk Komisyonu’nun (ICC) Türkiye temsilcisi ve Trendsetter kimliğiyle de ön plana çıkan Ümit Ünal’ın oluşturduğu ve konseptlerin bir yansıması niteliği taşıyan bu renklerle yaratıcı yaşam alanı kombinleri yapmak mümkün oluyor.

Geleceğin renklerinde modanın izleri