HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evlerde yenilenme enerjisi…

2019 yılında gökyüzünde görsel şölenler yaşanacak. Gezegenlerin dizilişi, meydana gelen Ay ve Güneş tutulmaları, dengeleri değiştirirkendünya çapındaki değişiminde ayak sesleri olacak. Buka, bu değişimin olumlu etkilerini evlere taşımak isteyenlere, ay tutulmasından ilham alarak tasarladığı Moon koleksiyonunu öneriyor.

Astroloji ve gökyüzü hareketlerine meraklıysanız, 2019 yılında gerçekleşecek gökyüzü olayları ve etkilerinden mutlaka haberdarsınız demektir. Bu yıl üç Güneş, iki Ay tutulmasının yaşanacağı gökyüzünde, 8 gök taşı yağmuru görsel bir şölen yaşatacak. Güneş, Ay ve Dünya’nın peş peşe dizilmesiyle oluşan yılın en önemli gökyüzü olaylarından olan ay tutulması ile başlayan 2019 yılı, büyük bir çoğunluğa göre köklü değişimlere işaret ediyor.

Yenilenme sürecine evinden başlamak isteyenler; mobilya, ev aksesuarı ve diğer ev eşyalarında yapacakları değişikliklerle bu enerjiyi yakalayabilir. Özellikle de bu ruhu yaşatan mobilyalar evlerde değişim rüzgarları estirecek. Tıpkı modüler mobilyalarıyla öne çıkan Buka’nın Moon koleksiyonu gibi… Form olarak ay tutulmasından ilham alan koleksiyonun, oturma ve yaslanma kısımları dört konik ayakla destekleniyor ve ay tutulmasına vurgu yapıyor. Kendine özgü renk ve dokulara sahip koleksiyon, Mr. Moon ve Mrs. Moon adındaki farklı ebatta tekli koltuk seçeneklerinin yanı sıra ikili kanepesiyle de dikkat çekiyor.

Evlerde yenilenme enerjisi…