HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evlerde neşeli zamanlar

Duvar kağıdında farklı trendleri iç mekanlara taşıyan markalardan biri olan Rasch, yeni koleksiyonu “Just Me!” ile renklerin canlılığını ve desenlerin dinamizmini tanımlarken, bu kavramları kişisel bir dokunuşla neşeli alanlar yaratacak unsurlar olarak da belirginleştiriyor.

Canlı, geometrik ve keyifli… HannaHome’un Türkiye temsilciliğini üstlendiği Rasch; 60’lı yılların hippi ruhundan, 80’lerin siyah / beyaz etkilerinden ve 90’ların yumuşak hatlarından ilham alan yeni koleksiyonu Just Me! ile renk ve desenlerin neşeli beraberliğini gözler önüne seriyor.

Ünlü renk tasarımcısı Hans Utee’nin “Renk tek başına hiçbir şeydir, renklerle bir şeyler yaratmak gerekir” tezinden yola çıkan marka, bu özel koleksiyonda renk paletinden kırmızı-pembe-turuncu ya da siyah-sarı olmak üzere farklı renk kombinasyonlarını görsel illüzyon yaratan desenlerle harmanlıyor. Bu sayede kullanıcısının dekoratif içgüdüsünü harekete geçiriyor ve mekanlara kişiselliğin dokunuşunu katıyor.

İri desenleri, dinamik renk kombinasyonları, modern geometrinin harmanlandığı duvar kağıdı tasarımları ile hippi döneminin neşesini yeniden yorumlayarak duvarlara neşeli bir atmosfer taşıyan koleksiyon, yaşam alanlarında mutluluk havası estiriyor ve küçük odalarda bile hayatın geniş çaplı yaşanabileceğini gösteriyor.

Canlı düz renklerde ve modern geniş stripli kombin duvar kağıdı seçenekleri de sunan Just Me!, “Bana ait rahat ve neşeli bir dünya” demek isteyenler için alternatifler geliştiriyor.

Evlerde neşeli zamanlar