HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evlerde çekici bir yaşam alanı yaratmak

Enza Mobilya; tasarım gücünü ve vizyonunu yeni bir boyuta ulaştırdığı Elena konsepti ile büyük beğeni alıyor. Evin tamamına seslenen ürün çeşitliliği ile dikkat çeken konsept, renk kombinasyonu, özel kulp tasarımı ve incelikli detayları ile farklılığını ortaya koyuyor. Ahşabın mekana kattığı sıcaklığı ve içtenliği de gözler önüne seren tasarım, markanın dar mekanlara da yönelik sunduğu çözümler arasında yer alıyor. 

Elena-Yemek-Odasi-Genel

İnce ve zarif tarzı ile Retro formların günümüze uyarlanmış en gösterişli hallerinden biri olan Elena konseptinin yemek odası uygulaması, ahşap ile karamel renginin uyumunu gözler önüne seriyor. Özel olarak dizayn edilmiş ayak ve kulp yapısıyla ilgi çeken tasarım, farklı kombinasyonlar yapılmasına olanak tanıyan modül alternatifleri ile her eve uyum sağlıyor. Takımda açılır ve sabit yemek masası alternatifleri mevcut.

Vitrinde kullanılan LED aydınlatmanın yanı sıra modüllerin içinde uygulanmış kumaş görünümlü malzeme, kalite ve estetik çıtasını yükselten detaylar arasında. Yemek odasını modele özel tasarlanmış sandalye tamamlıyor.

Elena-TV-unitesi-1

Elena’nın yatak odası uygulamasında dolap ve yatak başlığı ilk dikkat çeken ürünler arasında… Biri boy aynalı toplam 7 farklı dolap oluşturma alternatifi, kusursuz tasarlanmış iç hacim dizaynı ile hem geniş hem de beklentilerin üzerine çıkan bir depolama alanı sunuyor. Karyolanın özel dikişli deri başlığı mekanın merkezinde konumlanmasına olanak verecek kadar iddialı ancak bir o kadar da sade ve zarif…  Sürgü kapaklı dolap tercih edildiğinde, hareket sensörlü aydınlatma konforuna ulaşmak da mümkün. Karyolada ise bazalı ya da bazasız seçenekler sunuluyor. Takımı şık ve kullanışlı puf tamamlıyor.

Elena-Yatak-Odasi-5-kapakli-Genel-puflu 

Evlerde çekici bir yaşam alanı yaratmak