HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evler daha aydınlık, daha doğal

HannaHome’un temsilcisi olduğu Rasch markası, dekorasyonda özellikle mobilya ve aksesuarlarda son zamanların vazgeçilmezi olan sadelik ve doğallık ile özdeşleşmiş beyazı, yeni koleksiyonu Cosy White ile yeniden yorumladı. Koleksiyonda farklı ton ve desenlerle işlenen duvar kağıtlarında beyaz, mesafeli karakterinden uzaklaşıyor ve sadeliği samimi bir doğallıkla mekanlara ulaştırıyor.

koleksinu_go

Beyaz, krem, inci, şampanya, açık gri ve bej gibi farklı renk tonlarının birarada kullanıldığı desenleri ile Cosy White koleksiyonu, ışık ve gölge oyunlarına elverişli bir fon oluştururken, duvarlara doğal bir ışıltı katıyor. Su bazlı akrilik köpüğün kullanımı ile 3 boyut etkileri verilen ve %100 elyaf olan koleksiyondaki modeller; angora, kaşmir ve ipekten ilham alan yumuşak dokuları ile öne çıkıyor.

Yapraklar, dallar ve kuşlar gibi doğal yaşamın izlerini taşıyan desenlerin yanı sıra kıvrımlı bezemeler ve büyük ebatlı çizgili duvar kağıtlarının sunulduğu koleksiyon, rustik ya da minimal olmak üzere farklı dekorasyon stillerine de uyumlu.

Evler daha aydınlık, daha doğal