HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Evinizin kapılarını dünyaya açın

“Ev ve yaşam için her şey” sloganıyla ilham verici koleksiyonlar yaratan Mudo Concept, Sonbahar-Kış sezonunda da yenilikçi çizgisine devam ediyor. Farklı coğrafyaların stil ve yaşam tarzlarından ilham alınarak, özgün Mudo Concept dokunuşuyla şekillenen yeni iç mekan koleksiyonu, kullanıcısını evinin kapılarını dünyaya açmaya davet ediyor.

+Mudo-Concept-1

Mudo Concept, iddialı ve bir o kadar özgün detaylar ile oluşturulan yeni iç mekan koleksiyonu ile  sezona merhaba dedi. Markanın zengin bir çeşitlilik ile hazırladığı Sonbahar – Kış koleksiyonu, dekorasyon tutkunlarına “kendileri olabilme” özgürlüğünü sunmayı hedefliyor.

Afrika’dan İngiltere’ye izler taşıyan tasarımlar

Mudo-Concept-2

Marka; neo-klasik, country, rustik ya da retro gibi farklı dekorasyon akımlarının izlerini taşıyan yeni tasarımlar ile çeşitlenen bir iç mekan koleksiyonu oluşturuyor. Uzakdoğu stilinin vazgeçilmezi zen dolaplardan İngiliz stilinin ikonlaşmış tasarımı chesterfield kanepelere,  Provence stilinin romantik ham ahşap tasarımlarına kadar bir çok farklı yaklaşıma ve zevke ulaşmak mümkün oluyor.

Mudo-Concept-3

Evinizin kapılarını dünyaya açın