HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Estetiğin farklı dansları

Banyoyu bir tuval gibi işleyen markalar arasında yer alan Bien, yeni koleksiyonunda farklı yaşam alanlarını da kapsayan geniş bir sunum hazırladı. Estetiği kendi tasarım dili ile işleyen marka, günümüz insanına ruhu olan, canlı, hayatın içinden mekanlar vaat ediyor.

Picasso-&-Nevada

Evlerin salon ve banyolarından mutfaklarına kadar her alanda kullanıcısının tarzını yaşatmasına olanak veren modeller hazırlayan Bien Seramik, yeni sezonda da bu güçlü duruşunu devam ettireceğe benziyor. Markanın Picasso & Nevada, Catena, Roya gibi tasarımları; iç ve dış mekanlara yönelik bakış açısını da net bir şekilde ortaya koyuyor. Salon ve oturma odalarına farklı bir soluk getiren Picasso & Nevada hem duvarlarda hem de yerde kullanılabiliyor. Işıltılı yüzeyi ile dikkat çeken Catena, banyosunu özel kılmak isteyenlerle iletişim halinde…

Roya ise mutfaklara bambaşka bir hava veriyor. Çikolata parçalarından ilham alan seri, aynı zamanda cafe gibi ortamlar için de oldukça sıcak bir seçenek.

Sadeliğin farklı halleri

Fracture

Kıskandıran sadelik: Lotus Banyo Serisi

İlhamını Lotus çiçeğinden alan seri, yağmur ormanlarının büyüleyici iklimini banyolara taşıyor. 3 farklı formda lavabo, farklı şekillerde tasarlanan 2 klozet, küvet ve estetik tavan armatürüyle birlikte 7 parçadan oluşuyor. Tasarımıyla göz dolduran Lotus, dünyanın prestijli kurumlarından Avrupa Tasarım Kuruluşları Bürosu tarafından düzenlenen A’Design Awards’ın Platin Ödülü’nün de sahibi.

Seri, dünyada şimdiye kadar kazandığı prestijli ödüller nedeniyle “ödül toplayan seri olarak da anılıyor.

Lotus

Sıra dışı sadelik: Fracture Banyo Serisi

Serbest geometrik formu ve sıra dışı çizgileriyle cam kırıklarının büyüleyici görüntüsünü yansıtan Fracture, dekonstrüktivist akımın tüm minimalizmini banyolara taşıyor. Bu büyüleyici serinin tamamlayıcısı olarak, seramik sağlık gereçleri sınıfında yer alan klozet ve lavabo da A’Design Awards’ın Altın Ödül’üne sahip.

Estetiğin farklı dansları