HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Duvarlarda sanatın izleri

Kendi markası olan NishArt ile özel tasarım duvar kaplamasında bir ilke imza atan Nishdecor, bünyesine kattığı yeni sanatçılar ile mekanın her köşesine sanatı getiriyor. Farklı yetenek ve uygulamalar ile icra edilmiş çalışmalarla duvarlarda, tavanlarda ve perde-store gibi daha birçok uygulama alanında, dekorasyonu sanatla bütünleştirmek ve sanat ile iç içe bir yaşam alanı oluşturmak mümkün hale geliyor.

+Özel-Tasarım

Galata-KulesiZaman kavramının en değerli olgulardan biri haline geldiği günümüzde showroom, galeri, sergi gibi mekanları ziyaret ederek sanatçıların ve tasarımcıların çalışmalarını görmek her an mümkün olmuyor. Öte yandan; iç mekanın en çok yer kaplayan ve zaman zaman atıl hale gelen duvar ve tavanlarının da estetik, kullanıcısını özel hissettiren bir tarz ile mekanın ve yaşamın içine katılması büyük önem taşıyor.

Cuban-Carmas

Bu iki gerçeği bir potada eriten NishArt; yaptığı işlerle dünya çapında beğeni toplayan ressam, fotoğraf sanatçısı, tasarımcı gibi özel yetenekleri biraraya getirdi ve internet üzerinden eserlerini görme fırsatı sağladı. www.nishart.com sitesinde görülebilecek olan çalışmalar; iç mekanlarını bu özel çalışmalarla zenginleştirmek ve farklı kılmak isteyenlere yönelik çözümler üretiyor. Tasarımlar sadece evlerde değil, aynı zamanda ofis, cafe, restaurant, otel gibi mekanlarda da ayrıcalıklı atmosferler yaratıyor.

Duvarlarda sanatın izleri