HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Duvar ve zeminde dinlendirici etki

İnsanlar üzerinde rahatlatıcı bir etki bırakan, tasarımındaki sadeliği ile şık ama yalın mekanlar yaratmanıza olanak sağlayan Kalebodur’un Stromboli serisi, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Kalebodur’un Stromboli serisi, sadeliği ve yalınlığının yanı sıra şıklığı ile de dikkat çekiyor. Sakin ama cezbedici bir yaşam alanı yaratmanıza olanak veren serinin farklı ebat ve renk alternatifleri bulunuyor.

Natürel kaya yüzeyi ve yarı parlak 40×80, 60×60, 60×120, 80×80, 80×160 cm ebatlarında fullbody porselen olarak üretilen Stromboli serisi; beyaz, bej, gri, gümüş, antrasit ve kahve gibi renk alternatifleriyle satışa sunuluyor. Serinin farklı renk alternatifleri, zemin ve duvarda kontrast renkler yaratarak, şık mekanlar tasarlamanıza da olanak sağlıyor. Hem ev hem de ofis için ideal kullanım alanı sağlayan seri, dona dayanıklı özelliği sayesinde otel ve alışveriş merkezi gibi dış cephe ve dış mekanlarda da kullanılabiliyor.

Stromboli’nin sadeliği, Gorbon’un Kaleseramik için özel olarak ürettiği Bursa ve Göl serileri ile tamamlandığında, göz alıcı bir banyo yaratmanıza imkan sunuyor.

Duvar ve zeminde dinlendirici etki