HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Döşemelik kumaşta Fabricut imzası

Fabricut, kalite odaklı yaklaşımıyla tüketicilere ve dekorasyon endüstrisine değerli döşemelik kumaş ve aksesuarlar sunuyor. Seçkin kumaş üretimi konusunda 50 yılı aşkın tecrübesiyle öne çıkan; geleneksel ve güncel tarzlar, desenler ve renk seçenekleri sunan Fabricut, Türkiye’de de meraklısı ile tanışmaya hazırlanıyor. Markanın müşteri odaklı çalışma tarzı, stoklarında yer alan zengin koleksiyon, müşterilerine dekorasyon konusunda sonsuz olasılıklar sağlıyor. 58.000’den fazla kumaş ve aksesuar seçeneği sunan markanın Türkiye temsilciliğini Tasarım Perde yürütüyor.

General_Blue_Room

Zamansız bir dekorasyon tarzı elde etmeye yönelik enfes kumaşlar, aksesuarlar ve duvar kaplamalarından oluşan ve tasarımcı Charles Faudree imzası taşıyan yeni koleksiyonda Fransız country tarzı stilinde ürünler yer alıyor. “Karıştır ve yakıştır” felsefesi bu koleksiyonda kendini, şık duvar kaplamaları ve özenle seçilmiş aksesuarlarla uyumlu sonuçlar veren baskı kumaşlar, tüller, yaprak ve meşe palamudu motifleri, klasik pötikareler ve toile seçenekleriyle açığa çıkarıyor. Klasik stil ve sofistike renklerin çıktığı yeni Stronheim döşemelik kumaş koleksiyonda ise vurgu “geleneksel dekorasyon” üzerine yapılıyor. Color Gallery adını taşıyan koleksiyonda çok çeşitli desenler, stiller ve dokuma tarzları yer alıyor. Tüm bunlar koleksiyonda beş ana renk teması altında biraraya geliyor: Cashew – yeni, saf ve taze nötraller; Cherry Blossom – yumuşak ve orta yoğunlukta pembeler; Summer Sky – açık ve orta yoğunlukta mavi tonları; Harbor Gray – orta yoğunlukta grilerin farklı renklerle kombinasyonu ve Scarlet – tüm kırmızılar.

Defile podyumlarından ve iç mimari trendlerinden ilham alan Fabricut Moonstone paleti, zamansız gri tonlarına yepyeni bir açıdan yaklaşarak heyecan verici yeni bir nötral ton ortaya çıkarıyor. Çok sayıda lüks desen ve rafine tonun yer aldığı Moonstone koleksiyonunda geleneksel ve ara stildeki mekanlara doğal ve dingin bir atmosfer kazandırıyor. Yeni eklenen Pumpkin renk grubu ise tüm alanlara sıcak ve insanı rahatlatan bir ışıltı getiriyor. Bu renk paleti turuncunun coşkun yoğunluğunu alıp iç mekanlara daha uygun, yumuşak bir enerjiye indirgiyor.

Cherry_Blossom

Döşemelik kumaşta Fabricut imzası