HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Doğal taşın büyüleyici dokusu

İtalya’nın prestijli seramik markası Edilgres, doğadaki en özel taşların renklerini ve yüzeylerini birebir seramiğe yansıttığı Pietra Di Gre koleksiyonu ile benzersiz mekanlar yaratıyor. Koleksiyondaki tasarımlar, doğayı evinde de tutku ile yaşamak isteyenler için geliştirilmiş.

Edilgres-Pietra-di-Gre-04

Kale Italia tarafından üretilen Edilgres’in yeni koleksiyonu Pietra Di Gre; doğal taşların etkileyici dokusunu ve görselliğini mekanlara taşıyor. Taş karakterinin öne çıktığı Pietra Di Gre koleksiyonu; doğal gölgeler ve dokularla tasarlanmış, konforlu yaşam alanları yaratıyor. Dört ayrı boyutta üretilen seri, iç ve dış mekanlar için sayısız seçenekler sunuyor.

Edilgres, geliştirdiği yeni doğa koleksiyonuyla, seramik ürünlere özgün yüksek kalite, mimari ve iç tasarımın çağdaş trendlerine açılıyor. Doğada bulunan taşların renk ve yüzey dokularının olduğu gibi korunduğu ve bu özel taşların orijinal güzelliğinin tekrar ortaya konulduğu bir üretim sürecinden geçen Pietre Di Gre, doğal taşın şıklığını yaşam alanlarına yansıtmayı sevenlere sesleniyor.

Edilgres-Pietra-di-Gre-02

Doğal taşın büyüleyici dokusu