HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Büyüleyici bir dünyanın kapıları aralanıyor

+66-67-deary-fusya

Ev tekstilinde dikkat çeken koleksiyonlardan birini de Karaca Home hayata geçiriyor. Sonbahar’a şık tasarımlarla merhaba diyen marka, sezona özel hazırladığı Vintage Koleksiyonu ile büyüleyici atmosferler yaratmayı amaçlıyor. Koleksiyon; yılların eskitemediği desenlerin romantik ve modern halini markanın kendine has tasarım dili ile hayatın içine katıyor.

Vintage’ın zamansız tarzını, nevresim takımları ve özel detaylarla tasarlanmış yatak örtüleri ile evlere taşıyan Karaca Home; yeni mevsimin tazeliğini genellikle toprak tonlarındaki zarif renkleri, farklı desenleri ve yumuşacık dokusuyla hissettiriyor. Vintage tutkunlarının büyük beğenisini kazanan koleksiyonda nevresim takımları 8 farklı tasarımla satışa sunuluyor. %100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve %100 penye kullanılan Karaca Home ürünleri, kalite ve estetik tasarımı biraraya getiriyor.

Özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçları cevaplayan ürünler, doğallığın pozitif enerjisini evlere taşıyor.

Büyüleyici bir dünyanın kapıları aralanıyor