HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bırakın Creavit sizi şımartsın

Banyonuz size özel ve bu mekanı da evinizde elinizin değdiği her yer gibi özenle dekore etmelisiniz. Creavit’in banyo mobilyaları koleksiyonunda yer alan Amorf ve Alegro modelleri; sadece aradığınız özeni sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sizi bu özel mekan içinde ayrıcalıklı hissettirmeyi amaçlıyor. Marka; evinize bu denli titiz yaklaştığınıza göre, şımartılmayı da hak ettiğinize inanıyor.

Kışkırtan Banyolar: Creavit Amorf Banyo Takımı
Creavit’in 2014 koleksiyonunda da özel bir yere sahip olan Amorf Banyo Takımı, bir anlamda sanatı evlere getiriyor. Doğadan aldığı ilhamla sıradanlığa başkaldıran asi ruhlu bu takım, estetik ve şık çizgileriyle banyoların havasını değiştiriyor. Model, yarım ayaklı lavabo ve klozetten oluşuyor.

+Amorf

Creavit’in bu yeni takımı, markanın zengin ürün yelpazesinde yer alan armatürler ile birlikte kullanıldığında banyolarınızda mükemmel bir bütünlük oluşturuyor. Banyoları birer yaşam alanı olarak tasarlayan Creavit; Amorf modeli ile yaratıcı, kullanışlı, işlevsel ve estetik çözümleriyle keyif veren banyolar oluşturma ilkesini bir adım daha ileri taşıyor.

Banyolarda Mutluluk Şarkısı: Creavit Alegro Banyo Mobilyası
İspanyolca’da memnuniyet ve mutluluk kaynağı anlamına gelen Alegro, Creavit ile keyif veren banyolarda hayat buluyor. Siyah ve beyazın ebedi aşkı klasik ve modern çizgilerle yorumlandığında banyodaki mutluluğun diğer adı Creavit Alegro oluyor. Özgün tasarımlı bu ürün 100 cm’lik lavabo modülü, tezgah üstü granit lavabo, ledli ayna ve boy dolabından oluşuyor.

ALEGRO

Zıtlıkların dansı, modelin ilham kaynağı oluyor. Gövde ve kapaklarda kullanılan beyaz; ayaklar, ayna ve granit tezgahta kullanılan siyahla birleşiyor. Siyahın asaleti, beyazın cazibesiyle muhteşem bir bütünlük yakalıyor. Klasik çizgileriyle öne çıkan mobilya ayakları Alegro’ya derin, nostaljik bir hava verirken; lake gövde ve kapaklar ürüne modern bir görünüm sağlıyor. Tasarımın gücünü fonksiyonellikle buluşturan ve işlevselliğiyle öne çıkan boy dolabı, mekandaki kullanım alanı ihtiyacını en doğru biçimde karşılarken; çerçeveli ayna, sade şıklığıyla banyoda sağlanan modern estetiği tamamlıyor. Ayna üzerindeki dokunmatik LED aydınlatma ise pratik ve etkin kullanımıyla banyoya konfor katıyor. Modelin, Creavit armatürle kullanılması öneriliyor.

Bırakın Creavit sizi şımartsın