HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bir rüyada gibi

Banyoların görsel açıdan sunduğu çarpıcılık ve yaratılan atmosferler, her geçen gün daha da farklı dünyaların kapılarını aralıyor. Alanının uzman markalarından Çanakkale Seramik; her yıl olduğu gibi bu yıl da özgün ve etkileyici bir koleksiyona imza attı. Bu geniş koleksiyonun ışıltılı tasarımlarından biri olan Voyage; banyoya kullanıcısının enerjisini yansıtan sıradışı bir çalışma. Model, mekanı bir düşün sınırsız ve sihirli efektleri ile betimlemeyi başarıyor.

Seramik-Voyage-01

mik-Voyage-04Elmasın parlaklığı, kristallerin ışıltısı ve yıldızların ışığını tek seride buluşturan Çanakkale Seramik, banyolarında ışıl ışıl bir ambiyans oluşturmak isteyenlere Voyage serisini sunuyor.

Voyage serisi, ışıltılı özel dokusuyla banyolara göz alıcı ve etkileyici bir hava katarken; 3 boyutlu özel parçaları, dantel etkisi veren çiçekli dekorların yanı sıra modern görünümdeki geometrik dekorlarla banyoları zenginleştiriyor.

Beyaz, kırmızı, antrasit renkleri ve 30×60 cm ebadı ile her banyoya uyan seri, uygulandığı alana çarpıcı bir görsellik kazandırıyor.

Kullanıcılar, seçkin mekânlar için estetik çözümler sunan Voyage serisinin 45×45 cm ebatlı sırlı granit yer karolarını, ıslak zeminler dışında evin diğer yaşam alanlarına da taşıyabiliyor.

Voyage-02

Bir rüyada gibi