HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Bellona’dan yeni bir konsept: Cordoba

Ev yaşamına bütüncül çözümler sunan markalardan biri olan Bellona, 2013 yılına da konseptlerin etkin gücü ile giriş yapıyor. Yeni koleksiyonda farklı zevklerin beğenilerine yönelik geniş bir çalışma yapan markanın Cordoba modelini sizin için sayfalarımıza taşıdık. Konsept; modern ve kent kökenli bir yaşam standardını tanımlarken, ferah, rahat ve işlevsel bir ev olgusu üzerinde duruyor. Detaylar ise estetik gücün mekana karakter katmasında önemli bir paydaya sahip.

Cordoba’nın koltuk takımı; modern tasarımı, yatak- sandık fonksiyonları ve konsept bütünlüğü ile oluşturulmuş bir tasarım. Sırt minderlerinde ve kol yanlarında uygulanan çizgisel ahşap görünümlü deri uygulaması, bu anlamda dikkat çeken unsurlar arasında. Yerden yüksek ayakları ile ilgi çeken modelde 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet de tekli koltuk yer alıyor. Tekli koltuklar için berjer seçeneği de bulunuyor. Üçlü koltuk yatak ve sandık işlevine, ikili koltuk da sandık işlevine sahip.

Konseptin yemek odası, ceviz – krem renk uyumunu benimsemiş. Lineer desenli cam uygulamaları da estetik açıdan dikkat çekiyor. Vitrin ve gümüşlük ünitelerindeki desenli camın etrafında kullanılan LED aydınlatmalarla görsellik üst düzeye çıkarılmış. Farklı bir tasarıma sahip olan büfe ünitesinde bulunan kaşıklık çekmecesi, modülün işlevselliğini artırmış. Duvar ünitesi de modern ve fonksiyonel bir tasarım. Çekmeceli üniteler, medya aygıtlarının konulabileceği alanlar, raflar ve LED aydınlatmalı yan ünite, TV platformunu destekleyen formları oluşturuyor.

Cordoba’nın yatak odası da trend renk ve uygulamaları ile ön plana çıkıyor. Ceviz-krem renk uyumu ile lineer desenli camlar bu odada da karşımıza çıkıyor. Gardıroplarda rastlanan LED uygulamaları, konsepti bütünleyen çalışmalardan biri. Tuvalet masası ünitesi, aksesuar gibi eşyaların konulabileceği çekmecesi ile dikkat çekiyor. Dekoratif yuvarlak tuvalet aynası ile görsellik tamamlanmış.

Bellona’dan yeni bir konsept: Cordoba