HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Banyoda romantizmin yeni formu

Romance serisi ile banyolarda romantizmi yeniden tanımlamayı amaçlayan İda Seramik, ıslak mekanlarda yarattığı modern ve zarif bir çizgi ile bu özel duygunun farklı bir yorumunu hayata geçiriyor. Seramiğin güçlü tasarım dilinin de avantajlarını arkasına alan seri, banyosunu özel ve sıradışı bir ortam olarak düzenlemek isteyenlere çağdaş bir seçenek sunmayı başarıyor.

IDA-Romance01

Zengin ürün seçenekleriyle dikkat çeken İda Seramik; tüketicisi ve hayal ettiği mekan arasında bir çözüm noktası, bir köprü işlevi üstlenmek amacıyla tasarımlar geliştiriyor. Günümüzde çeşitli beğenilere seslenen belli başlı trendleri modelleri ile buluşturan marka; Romance serisi ile de banyolarda aranan duygusal geçişlerin, zarif ve incelikli dokunuşların, endüstriyel çağlarda daha da özlenen romantizmin izlerini gerçek hayata taşıyor.

Marka; bu yaklaşımlarla şekillendirdiği Romance ile banyolarda modern ve romantik ambiyanslar yaratmaya olanak veriyor. Siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle üretilen serinin 25×40 cm ebadındaki fonları ve gözalıcı dekoru, altın ya da gümüş rengi tüm aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmış. Serinin çiçekli dekorları ise mekana bahar canlılığını kazandıran önemli bir detay olarak dikkat çekiyor.

Banyoda romantizmin yeni formu