HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Aksesuarlarla evinizin havasını değiştirin

Evi ev yapan unsurlar saymakla bitmiyor. Ancak içlerinde öyle bir grup var ki evinizde yer vermediğinizde soğuk, eksik ve mesafeli bir atmosfer ortalığı kaplayıveriyor. Varlığı ile mekanı yaşanır kılan, karakter kazandıran bu grup “aksesuar” grubu… Evinizin genel dekorasyonunu destekleyecek tarzda ve formlarda seçeceğiniz aksesuarlar; paha biçilmez sanat eserlerine sanatçının attığı son rötuşlar, ince detaylar ve geçişler kadar önemli ve etkili…

+DAMASK-120-EURO

Saray havası
Son yıllarda ihtişamlı ve lüks yaşam biçimini sembolize eden tasarımlar yükseliş ivmesinde… Gerek renk ve dokuları, gerek malzeme ve dizaynları ile farklılaşan bu akımın en güçlü tamamlayıcıları da aksesuarlar. Bu grupta özellikle işlemeli ve renk açısından cesur cam ürünlerle altın varaklı biblolar, vazolar ve benzeri çalışmalar dikkat çekiyor.

Bodrum Yaz’ı
Bir yandan sıcak denizlerin karakteristik renkleri, bir yandan yüzlerce yıllık kültürel mirasın etkileri ve bir yandan da Bodrum’un kendine has çizgisi… Bodrum tutkunlarının sayısı o kadar çok ki bu değerler dekorasyona da etki etmeye devam ediyor. Rahat ama seçkin, incelikli ve detaycı çalışmalar; evinize bu gözde beldenin havasını getirecek tasarım izleri taşıyor.

Kır evi
Samimi ve sıcak, romantik ve sevecen bir mekan oluşturmak için ihtiyacınız olan ürünlerden önemli bir bölümü de aksesuarlar içinde yer alıyor. Doğanın izlerini naif bir yaklaşım ile mekana taşıyan ürünler kimi zaman kır çiçeklerinden kimi zamansa tabiatın eşsiz renklerindeki pastoral tonlardan ilham alıyor.

Aksesuarlarla evinizin havasını değiştirin