HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Akrep Burcu’na özel halılar

Halıyı moda ile buluşturan markalardan biri olan My Home; burçlara göre tasarladığı halı koleksiyonları ile de ilgi çekmeye devam ediyor. Markanın Akrep Burcu’nda olanlar için geliştirdiği tasarımlar; günlük burç yorumlarına bakmadan güne başlamayan, burcunun karakteristik özelliklerini yaşamı içinde bir yol haritası olarak benimseyen tüm akreplerin evleri için farklı bir alternatif konumunda.

+CF005384-Myhome-Halı

Profesyonel tasarımcılarla oluşturduğu koleksiyonları ile beğeni toplayan My Home, Akrep Burcu mensupları için de şık halı tasarımlarını tanıttı. Hayatı tutkuyla yaşayan, güçleri gözlerinden okunan, hiçbir şeyi yarım bırakmayan Akrep Burcu insanı için, onların enerjilerini ortaya çıkaran koyu kırmızı ve siyah renkler ile bezenen bu koleksiyon; yaşam alanlarına burçlarının karakterini taşımak isteyenlere sesleniyor.

CF005379-Myhome-Halı-(2)

Koleksiyonu hazırlayan tasarımcılar, soyut kavramlar ve pastel renklerden uzak durarak, koyu ve canlı renkleri, belirgin şekillerden oluşan tasarımlarla birleştirmiş. Burcun uğurlu taşı Topaz’ın renk ve özellikleri de tasarım aşamasında dikkate alınmış.

CF005379-Myhome-Halı-(1)

Akrep Burcu’na özel halılar