HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Her zevke uygun, mutlu mutfaklar

İntema Mutfak modelleri; fonksiyonel, estetik ve ergonomik alternatifler sunuyor. Son yıllarda yeni sosyalleşme alanları haline gelen mutfaklarda hayatı kolaylaştıran çeşitliliğin yanı sıra modern, country, klasik, retro gibi farklı tarzlardaki çalışmalar da markanın bakış açısını yansıtan zengin koleksiyonunu şekillendiriyor.

Vogue

İntema’nın Vogue modeli; özel doğal kaplamaların yanında klasik doğal kaplama görüntüsünden hoşlanan kullanıcılar için de renk seçenekleri sunuyor. Ahşabın ağırbaşlı çekiciliği Skala’nın parlak lake yüzeylerinin iddiası ile birleşiyor. Modelse açık meşe ve skala sis grisi kombinasyonu dikkat çekiyor.

+mutfak-1b

Fluido

Fluido; modern, şehirli ve feminen bir model. Ayrıcalıklı bir konsept sunan Fluido, yumuşak hatları ve konforlu tasarımıyla göz kamaştırıyor. Parlak ve mat lake olarak zenginleştirilmiş renk seçenekleri ile düşlenen mekanın oluşmasına olanak veriyor. Modelin tirşe + kum grisi renkleri ile sağladığı uyum oldukça çarpıcı.

mutfak-2b

Molta

Doğal ahşap kaplama kapaklarıyla Molta, klasik öğelerin abartıdan uzak ama iddialı bir yorumu… Ayrıntılarındaki incelikte saklı yalın bir şıklığı olan Adora ise doğal ahşap kapakları tamamlayan birbirinden zevkli düz renk alternatiflerine sahip. Tasarımda kullanılan etkileyici uygulamalardan birinde de ceviz + adora simli gri uyumu ön plana çıkarılmış.


mutfak-3