HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Zen Serisi ile zarafetin yeni boyutlarını keşfedin

+Zen-Yemek-Odasi-Genel

Enza Mobilya, Zen konsepti ile ev yaşamına incelikli, sakin ve huzurlu bir atmosfer katıyor. Uzakdoğu’nun bu dingin, huzurlu felsefe anlayışı; günümüz insanının evinde özlediği, bulmak istediği o güvenilir liman duygusunun da altını çizen başarılı bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor. Lake krem rengin ipeksi ve saf güzelliğini çıkış noktası olarak alan konsept, modern tarzı ve yalın formu ile sakin, alımlı, elit bir yaşam alanı oluşturuyor.

Zen-TV-unitesi-1_yeni

Zen konseptinin yemek odasında, her modülün kendine özgü güçlü bir duruşu olmasına özen gösterilmiş. Özellikle dikkatleri üzerine çeken konsolun ayaklarında kullanılan Rose rengi, ürüne özel olarak geliştirilmiş. Kapakları akordeon sistemi ile çözümlenmiş ve iki çekmecesi ile birlikte çok daha geniş bir iç hacim sağlanmış. Kendinden stoplu menteşeler ve raylar sayesinde detaylar daha zarif hale getirilmiş.

İdeal ölçülerde tasarlanan yemek masasının ayaklarında da özel uygulamalara yer verilmiş. Bu şık masa, lake krem ayaklı Zen sandalye ile tamamlanmış. Modelde yer alan TV Ünitesi ise TV sehpası, yan tabla ve üst dolap parçalarından oluşuyor. Tüm modüller ile birlikte çok güçlü bir etki bırakan TV Ünitesi; istendiğinde parça parça da alınabiliyor. Salon bütünlüğü için Nathalie oturma grubu öneriliyor.

Zen-Karyola

Zen-SÅrgÅ-Kapaklç-dolap

Zen-Surgulu-Dolap

Zen-sifonyerModelin sade ve zarif detayları ile öne çıkan yatak odası; geometrik renkli kulplar ve özel işçilikli bronz ayna kullanımı ile ana karakterini gözler önüne seriyor. Üründe krem renk dikkat çekiyor. Komodin ve şifoniyerdeki çekmecelerde stoplu ray kullanılmış. Şifoniyerin üst kısmında ise kumaş kaplı aksesuar bölmesine yer verilmiş. Gardırop sürgülü olarak tasarlanmış ve kapakların tamamı aynalı olarak düşünülmüş. Ürüne özel olarak üretilen geometrik şekilli ayna, modele ayrı bir değer katıyor. Oldukça fonksiyonel kullanıma sahip dolap içerisinde asansörlü askılık, 2 adet çekmece modülü, hareket sensörlü LED aydınlatmalı askılar ve pantolonluk mekanizması bulunuyor. Rose renkli özel yapım kulplar da şıklığı tamamlıyor. Karyolanın kenarlarında özel işçilik ile yapılmış geometrik form ve özel kumaş, zarif ve duru görünüme güç katan unsurlar arasında.