HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Zarif ve asil bir ambiyans oluşturmak

Dünyaca ünlü dekorasyon markalarının en yeni koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Harvey Nichols Home, yaşam alanlarına zarafet katıyor. Markanın vitrinlerine taşınan geniş ürün yelpazesi; günümüz insanının asalet ve lüks kavramlarına bakış açısını yeniden yorumluyor ve özgün çizgilerle ayrıcalıklı alanlar yaratıyor.  

Harvey-Nichols_Flux_-image03

Modern ve farklı tasarımlarla dikkat çeken Harvey Nichols Home’un yeni sezon koleksiyonları; formları, tasarımları ve şıklıklarıyla göz dolduruyor. Evin hemen her alanına dokunan bu özel tasarımlar; modayı ve trendleri yorumlama gücüne sahip ve özgün çalışmalar olarak karşımıza çıkıyor.Ev yaşamını sıcak ve seçkin bir atmosfer ile buluşturmayı hedefleyen modeller; incelikli ve kaliteli işçilikleri, titizlikle seçilmiş renk, doku ve desen çeşitlilikleri, yüksek kalite çıtaları ve mekana değer katan tasarım özellikleri ile beğeni topluyor. Harvey Nichols’un bu alanda sunduğu markalar arasında Eisch, Fanex, Gurasu, Julia Knight, R.Nichols ve Rv Astley gibi dünyaca ünlü isimler bulunuyor.

Moser‘in tamamen el işçiliğiyle üretilen aksesuarları dekorasyonda sıcak ve elit bir hava yaratıyor.

Harvey-Nichols_Julia-Knight_-QueenBeeSub

Büyük bir cam ustalığıyla hayat bulan Massimo Lunardo’nın dikkat çekici objeleri, sezonun trendlerini yansıtıyor.

Harvey-Nichols_Julia-Knight_-BathCollection

Desenleriyle olduğu kadar dokularıyla da dikkat çeken Etro yastık ve örtüler, Borowski’nin sanat eseri titizliğinde hayata geçirilen tasarımları; lüks ve asalet kavramlarının farklı yorumlarını gözler önüne seriyor.

Harvey-Nichols_Etro_CatHome_AI1415_19

Harvey-Nichols_Etro_CatHome_AI1415_03

 

Zarif ve asil bir ambiyans oluşturmak