HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Zarif hatları ile bir banyo tanımı

Banyolarda vitrifiye ürünlerinin belirleyici özelliği, uygulanan alanın karakterini de ortaya çıkaran önemli bir olgu konumunda. Islak mekanlarda yılların deneyimini tasarımlarına yansıtan Güral Vit; zarif ve özenli düşünülmüş formlar ile oluşturduğu modelleri ile kusursuz ve özel yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor.

+UNO-antrasıt-dol

FANTASIA-LAVABOBanyo ve tuvaletler için tasarlanılan Quare lavabo, Güral Vit’in bu anlayış ile geliştirdiği tasarımlardan sadece biri… Model, banyo mobilyası, armatür ve aksesuarlar ile gösterdiği uyum açısından da dikkate değer bir çalışma. Quare, lavaboda sade bir şıklık sunarken neredeyse düz görünümlü olan Nero asma klozet ve bide ile serinin zarifliğini de öne çıkarıyor. Lavabo ve banyo aksesuarları ile bütünlük sağlayan Uno antrasit alt ve üst dolap; suya dayanıklı, yüzeyi çizilmeyen polimerk laminat kaplama, stoplu kapak ve çekmecesi ile ferah bir yaşam alanı oluşturmayı başarıyor.

Sınıfının özel tasarımlarından Fantasia

Saf beyaz seramiğin çekiciliğini ahşapla buluşturan Fantasia, banyosunda özel olduğunu hissetmek isteyenlere sesleniyor. Minimalist düz hatları ve farklı boyutlarıyla dekorasyona öznellik kazandıran lavabo tasarımları, markanın koleksiyonunda özel bir yer edinmeyi başarmış görünüyor. Geniş, ergonomik ve rahat bir kullanım alanı sunan tasarım, kolay temizlenebilen yapısı ve güçlü formu ile mekanı tanımlayan ana unsurlardan biri halinde. Banyo mobilyaları ile olan uyumu, modeli bu mekan için daha da çekici ve tercih edilebilir kılıyor.