HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Zarafetin yeni tanımı: LUCIDO

Lucido-Yemek-Odasi-genel-gorsel

Yataş Grup’un mobilya markası Enza; 2015 koleksiyonlarını yeni tasarımlarla zenginleştiriyor. Markanın modern yaşam alanları için tasarladığı Lucido konsepti; zarif formu ve şık detayları ile olduğu kadar fonksiyonelliği ile de dikkat çekici bir tasarım. Model; keyifli, rahat, huzurlu ve sade bir yaşam alanı beklentisinde olanlar için geliştirilmiş. Konsept, yemek odası ve yatak odası uygulamalarından oluşuyor.

Lucido’nun yemek odasına ayrıcalık katan takımı; çağdaş çizgileri ve modern formu ile beğeni topluyor. Sade ve duru bir tasarım dili olmasına rağmen göz kamaştırıcı bir güzellik sunmayı başaran tasarım, ipeksi dokunuşuyla özel ve seçkin bir ambiyans oluşturuyor. Modele özel Gold Somerset Parke desen, ahşap dokusunda farklı bir görsellik yakalanmasına olanak veriyor. Krem ve gri renk kombinasyonu ise alımlı ve etkileyici bir estetik kurgu sunuyor. Yemek takımı modüllerinde uygulanan Soft Touch yüzey kullanıma keyif katarken, özel frenli menteşe ve raysistemi de pratik ve konforlu bir ortam oluşturuyor. Açılır ve sabit masa alternatifi bulunan Lucido’da açılabilir masa çift yönlü olarak bu özelliği sergiliyor. Açılır masa alternatifinde ayrıca çatal-bıçaklık ünitesi bulunuyor ve takım, kendisine has sandalye ile tamamlanıyor.

Lucido-sandalye

Lucido-masa-detay

Lucido-Yatak-Odasi-genel-gorsel-2

Lucido’nun yatak odası tasarımı da oldukça sıra dışı ve kendine has estetiği ile büyüleyici bir çalışma. Modelin mekana kattığı yenilikçi yaklaşım, günümüz modern yaşamına da farklı bir bakış açısı getiriyor. Modelde bazalı ve bazasız karyola alternatifine ulaşmak mümkün. Yatak başlığı ve karyolada karşımıza çıkan renk ve desen uygulaması, zarif ve romantik bir mekanın da habercisi konumunda.

Yatak odasında da konseptin bütünlüğü gereği; krem ve gri renk kombinasyonu uygulanmış, Gold Somerset Parke desen ile modüller estetize edilmiş. Yemek odasında karşımıza çıkan Soft Touch yüzey ile özel frenli menteşe sistemi ile ray sistemi, yatak odasında da hayatı kolaylaştırıp keyif katıyor. Sürgü kapaklı gardıropta LED aydınlatma ve pantolonluk mekanizması da bulunuyor.