HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Yumuşak kıvrımlarla mükemmel bir zarafet

Sadeleştirilmiş mimari tasarım banyoda giderek yaygın hale geliyor. Zamandan bağımsız ve modern olması sebebiyle bu gelişim pek de şaşırtıcı değil. Duravit, Sieger Design tasarımı Happy D.2 komple banyo serisiyle sadeliğin ve yumuşak çizgilerin birbirini tamamladığını ispatlıyor ve zarif bir dizayn anlayışını banyoya taşıyor.

Happy D.2; hem feminen ve şık görünümlü hem de başarılı ve ikonik Happy D. serisinden ilham alıyor. Bu serinin ayırt edici karakteristik özelliği, daha fazla incelik ve sadelik ile tekrar yorumlandı.

Elde edilen Happy D.2 serisi; banyoya yumuşak ve feminen çizgiler getirerek, bunları fonksiyonellik ve teknik vurgularla birleştiriyor.

Küvetlerin ve lavaboların tutarlı ve temel geometrik biçimi; az, öz ve sadeleştirilmiş kenarları, tüm banyo serisinin birleştirici ve karakteristik tasarım özellikleri. Simetrik temel bir biçime sahip olan bu ürünlerde zarif ve çepeçevre kenar bandı ile sınırlanmış geniş bir lavabo bulunuyor. Vitrifiyenin feminen, kıvrımlı biçimiyle heyecan verici bir zıtlık oluşturan krom konsol, yüksekliği ayarlanabilen bir modül olarak tasarlanmış. Seçenekler arasında 12 lavabo ve 13 küvet modeli yer alıyor. Küvetlerde kenardan iç kısma yumuşak geçiş elde edilmiş ve sırt dayama bölümünün rahat bir yatış konumu sağlayan ideal eğimi ile zindelik hissine ulaşılmış.

Seçenek olarak çeşitli masaj sistemleri adapte edilerek, bireyin arzuladığı masaj etkisi elde edilebiliyor ya da gevşeme için en uygun ortam sağlanabiliyor.

Happy D.2’nin yumuşak ve kıvrımlı çizgileri mobilyada da kendini gösteriyor. Keten süslemeli dokunuş öne çıkan unsurlardan biri. Şekilli yüzeyiyle doğal ve adından da anlaşılacağı gibi ketenimsi bir his veriyor. Bu serideki ahşap konsollar ince ve düz bir görüntü sunması ile dikkat çekerken, konsollara uygun, çeşitli genişliklerde, şık bir duvar panosu da konsepti tamamlıyor.