HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

YKM Home, evlerle buluşuyor

Çok katlı mağazacılığın öncü isimlerinden YKM, kendi adını taşıyan yeni ev dekorasyon markası YKM Home’u müşterileri ile buluşturuyor. 2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile ilk kez tüketicisinin karşısına çıkan YKM Home; sofra ürünlerinden mutfak aksesuarlarına, ev tekstilinden banyo setlerine kadar uzanan zengin ürün yelpazesi ve her sezon yenilenecek olan konseptleriyle evlerin çehresini değiştirmeye hazırlanıyor.

Renkli, floral, modern, kentli ve ışıltılı ürünlerin yer aldığı YKM Home Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu, YKM’lerdeki yerini aldı. Şehirli insanın günlük ihtiyaçlarından ve şehir hayatının şekillendirdiği zevklerden esinlenerek hazırlanan koleksiyon; sofra ürünlerinden yastıklara, dekoratif objelerden aksesuarlara, banyo setlerinden nevresim ve havlulara kadar bir evin her ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler sunmayı hedefliyor.

Sonbaharın kasvetli havasını dağıtacak canlı renklerin kullanıldığı kreasyonda kuş, kelebek, çiçek, meyve desenleri gibi doğadan ilham alan doğal desenler öne çıkarken; kırmızı, mor, mavi ve yeşil tonlarının kullanımı da dikkat çekiyor. Bazı ürünlerde bu renklere gümüş ışıltılar eşlik ediyor. Modern ile etnik stillerin harmanlandığı tasarımlar ise dekorasyonda farklılaşmayı sevenlere sesleniyor.

YKM Home, evlerle buluşuyor